Wysyłanie wiadomości do osoby, która zablokowała Cię na Facebooku

Ktoś zablokował Cię w komunikatorze Facebook Messenger? W takim razie nie możesz czatować z tą osobą ani do niej dzwonić. Jest jednak sposób na ominięcie tej blokady.

Wysyłanie wiadomości do osoby, która zablokowała Cię na Facebooku

Obejdź blokadę komunikatora Facebook Messenger

Jeśli pilnie chcesz porozmawiać z kimś, kto zablokował Cię w Messengerze, na szczęście jest na to sposób. Dzięki prostemu trikowi wiadomość wysłana SMS-em zostanie dostarczona mimo wszystko. Wpisujesz swoją wiadomość na tej stronie internetowej i wysyłasz ją jako SMS z własnym czasem dostarczenia i od innego nadawcy.

Ponieważ nie wysyłasz wiadomości tekstowej ze swojego własnego numeru, zostanie ona dostarczona jak zwykle. Dla przykładu możesz nazwać nadawcę „Anonim” lub „Tajemnica”. Nie ma znaczenia, czy zablokowano Cię w komunikatorze Facebook Messenger czy gdzie indziej. Wiadomość tekstowa od anonimowego nadawcy zawsze zostanie dostarczona.

Wyślij

Podobnie jak w Messengerze, otrzymasz powiadomienie, kiedy wiadomość zostanie dostarczona wraz z dokładnym czasem jej dostarczenia. Za pośrednictwem tej strony internetowej możesz wysyłać SMS-y bez limitów i wybierać czas ich dostarczenia. Nie ma żadnych ograniczeń! Prosimy jednak, aby zawsze zachowywać się przyjaźnie w stosunku do odbiorcy.

Twoja tożsamość pozostaje nieznana

Nikt nie namierzy Twojego SMS-a, chyba że zdecydujesz się ujawnić swoją tożsamość w samej wiadomości. Zapewniamy Twoim danym poufność. Nie będziemy ich nikomu udostępniać. Po niedługim czasie nasz system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości i powiązane z nimi dane. W ten sposób zachowanie Twojej prywatności jest zagwarantowane.

Gwarancja dostarczenia

Każda wiadomość, którą wysyłasz, wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 4,99 zł. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby zapłacić za pomocą karty kredytowej, serwisu PayPal lub bitcoinem. Usługa nie jest więc bezpłatna, ale w zamian gwarantujemy dostarczenie Twojej wiadomości. Po każdej wysłanej wiadomości otrzymujesz potwierdzenie dostarczenia z dokładnym czasem.

Teraz wiesz już, jak to działa. Wypróbuj lub przeczytaj nasz kolejny artykuł, aby dowiedzieć się, na czym dokładnie polega wysyłanie anonimowych SMS-ów.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach