Ktoś kogo znasz ma romans? Powiadom o tym ich partnera, anonimowo

Dowiedziałeś(-aś) się, że Twój/Twoja znajomy(-a) zdradza swojego partnera lub jest zdradzany(-a)? Kłopotliwa sytuacja… Daj o tym znać przyjacielowi, anonimowo, dzięki tej stronie.

Znajomy(-a) ma romans? Powiadom ich partnera, anonimowo

Co czwarta osoba zdradza

Czasem pokusa jest zbyt silna i sprawia, że ktoś posuwa się do zdrady. Szacuje się, że co czwarty mężczyzna, i co czwarta kobieta, posuwa się do zdrady. Nie jest to łatwy temat, dlatego nie ma dokładnych statystyk. A poza tym kiedy dokładnie mówimy o zdradzie? Czy wystarczy wiadomość z podtekstem seksualnym i zdjęciem? Czy dzielenie z kimś łóżka to zdrada? Nieważne jaka jest twoja definicja – zdradzanie jest złe, a zdarza się częściej niż myślisz.

Poinformować czy utrzymać w tajemnicy?

Znalazłeś(-aś) się w przykrym położeniu. Przez przypadek dowiedziałeś(-aś) się, że dobry przyjaciel czy znajomy, zdradza lub jest zdradzany(-a). Co zrobić z tą informacją?

Szczerość powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Szczerość i uczciwość to podstawa dobrego, stałego i długotrwałęgo związku. Jeśli ktoś zdradził, te wartości nie zostały wzięte na poważnie. Te poufne informacje możesz zachować dla siebie, ale możesz też powiadomić osobę zdradzaną. Możesz to zrobić anonimowo.

Poinformuj o zdradzie, anonimowo

Poinformuj o zdradzie w bezpieczny i anonimowy sposób dzięki tej stronie, wysyłając anonimowego SMS-a. Jedyne, co potrzebujesz, to numer telefonu osoby zdradzanej. Możesz opisać tę przykrą sytuację własnymi słowami.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Wiadomość, którą wyślesz, zostanie dostarczona z anonimowym nadawcą. Twoje dane będą ściśle poufne i niedostępne dla odbiorcy. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych i nie używamy ich do celów komercyjnych.

Co musisz wiedzieć zanim zdemaskujesz osobę niewierną

Jeśli Twój najlepszy przyjaciel jest zdradzany, Twoim obowiązkiem jest go/ją o tym powiadomić. Wasza przyjaźń stawia Cię w pozycji, w której byłbyś „tajnym wspólnikiem” gdybyś się nie odezwał(a).

Przygotuj się na ich reakcję, ludzie nieczęsto dopuszczają do siebie takie fakty. Mogą też być źli na Ciebie, że skonfrontowałeś(-aś) ich z prawdą. Okaż im współczucie, nawet jeśli zareagują ostro. W końcu jesteście przyjaciółmi.

Zapoznaj się z okolicznościami zdrady, zanim dasz znać nieznajomemu, że jego/jej partner go/ją zdradza. Inaczej możesz nie zdać sobie sprawy z zagrożenia w stosunku do Ciebie lub osoby demaskowanej. Jeśli partner osoby mającej romans stosuje przemoc domową, możesz narazić was oboje na niebezpieczeństwo. Im gorzej znasz ludzi w tej sytuacji, tym więcej ostrożności musisz zachować. Twoim celem jest pomoc, nie szkoda.

Lepiej jest powiadamiać przyjaciół i znajomych niż obcych. Zwłaszcza, że najprawdopodobniej nie znasz dokładnej sytuacji nieznajomych. Miej na uwadze swoje relacje z tymi ludźmi i zareaguj odpowiednio. Ostatecznie postępuj zgodnie z sumieniem, ale zachowaj ostrożność.

Przykłady anonimowego zdemaskowania osoby niewiernej

Anonimowe zdemaskowanie osoby niewiernej przez SMS-a jest proste dzięki naszej usłudze. Podaj informacje, które pozwolą wiernemu partnerowi potwierdzić, że jego partner jest niewierny. Imię lub opis osoby, która przyczyniła się do zdrady, to dobry początek. Jeśli masz więcej informacji, też je dodaj. Co na przykład można dodatkowo zawrzeć: Twój mąż Cię zdradza. Przeczytaj wiadomości od Oliwii.

Użyj następującej wiadomości jako bazy do tego, jak zdemaskować niewierną osobę. Pamiętaj, żeby zawrzeć więcej szczegółowych informacji.

Wiadomość anonimowa. Twój partner zdradza Cię z XXX.

Wiadomość, którą wyślesz, zostanie dostarczona z anonimowym nadawcą. Twoje dane będą ściśle poufne i niedostępne dla odbiorcy. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych i nie używamy ich do celów komercyjnych.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Twoja tożsamość pozostanie tajemnicą

O ile nie zdecydujesz się ujawnić swojej tożsamości, nikt nie będzie mógł jej wyśledzić. Twoje dane traktujemy poufnie i nikomu ich nie udostępnimy. Po krótkim czasie nasz system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości i odpowiadające im dane. Twoja prywatność jest więc gwarantowana.

Dostarczenie wiadomości gwarantowane

Za każdą wysłaną przez Ciebie wiadomość pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 4,99 zł. Zapłacisz bezpiecznie kilkoma kliknięciami przy pomocy Apple Pay, Google Pay, PayPal lub karty kredytowej. Usługa nie jest więc darmowa, ale dostarczenie Twojej wiadomości jest gwarantowane. Po każdej wysłanej wiadomości otrzymasz potwierdzenie z dokładną godziną dostarczenia wiadomości.

Teraz już wiesz jak to działa. Wypróbuj lub zapoznaj się z naszym następnym artykułem, by dowiedzieć się, jak dokładnie działa anonimowe SMS-owanie.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach