Powiadom partnera seksualnego o chorobie przenoszonej drogą płciową, anonimowo

Użyj tej strony, by anonimowo powiadomić partnera seksualnego o podejrzeniu choroby przenoszonej drogą płciową. W ten sposób będzie mógł/mogła się przebadać, a choroba nie przejdzie na innych niezauważona.

Powiadom partnera seksualnego o STI, anonimowo

Jak działa anonimowe zgłoszenie?

Choroby przenoszone drogą płciową (STI) mogą być przyczyną dokuczliwych problemów zdrowotnych i przenosić się na inne osoby niezauważone. Jeśli chcesz ostrzec swojego partnera seksualnego, ale wolisz zachować anonimowość, możesz to zrobić. Wysyłając anonimowe ostrzeżenie przy pomocy wiadomości tekstowej, możesz oszczędzić swojemu partnerowi seksualnemu / swoim partnerom seksualnym wielu przykrości. Ostrzeż ich, nawet jeśli nie masz żadnych objawów.

Każda sytuacja jest inna, dlatego warto dokładnie przemyśleć, co chcesz im powiedzieć. Wyjaśnij tę kłopotliwą sytuację w wiadomości tekstowej. Dobrze jest wskazać, którą chorobą przenoszoną drogą płciową się zaraziłeś, a także gdzie zostałeś przebadany, aby ta osoba mogła to zrobić w tym samym miejscu.

Możesz po prostu wysłać anonimowe ostrzeżenie o STI za pośrednictwem tej strony internetowej. Po wysłaniu otrzymasz powiadomienie, że wiadomość została dostarczona.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Jak anonimowo powiadomić o chorobie przenoszonej drogą płciową

Przykłady jak anonimowo powiadomić o pozytywnym wyniku testu na obecność choroby przenoszonej drogą płciową.

Ostrzeżenie! Zrób test na obecność choroby przenoszonej drogą płciową (STI). Twój były partner seksualny ją ma.
Wiadomość anonimowa. U jednego z Twoich partnerów seksualnych potwierdzono chorobę przenoszoną drogą płciową. Zdecydowanie zalecamy wykonanie testu na... (np. chlamydię / opryszczkę / HIV).
Ostrzeżenie STI! Były partner seksualny uzyskał pozytywny wynik testu na obecność choroby przenoszonej drogą płciową. Prosimy poddać się badaniom na... (np. HPV / opryszczkę / rzęsistkowicę).

Wskazówka! Skopiuj wybraną wiadomość i wyślij ją łatwo i anonimowo przez naszą stronę internetową.

Twoja tożsamość pozostaje tajemnicą

Nikt nie może wyśledzić Twojej wiadomości tekstowej, jeśli sam(a) nie zdecydujesz się ujawnić w niej swojej tożsamości. Twoje dane traktujemy poufnie i nikomu ich nie udostępniamy. Po krótkim czasie nasz system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości i odpowiadające im dane. Twoja prywatność jest zatem gwarantowana.

Anonimowy SMS dotyczący STD

Świadczymy usługę anonimowego zgłaszania choroby wenerycznej Twojemu partnerowi seksualnemu. Skorzystaj z jednego z poniższych przykładów, aby anonimowo powiadomić swojego partnera o pozytywnym wyniku testu na obecność STD.

Ostrzeżenie STD! Jeden z Twoich byłych partnerów seksualnych uzyskał pozytywny wynik testu na obecność… (np. rzeżączki / kiły / chlamydii / HIV). Prosimy się zbadać.
Ostrzeżenie! Zrób test na chorobę weneryczną (STD). Twój były partner seksualny ją ma.
Wiadomość anonimowa. U jednego z Twoich byłych partnerów seksualnych potwierdzono chorobę weneryczną. Zalecamy wykonanie testu na… (np. rzeżączkę / kiłę / chlamydię / HIV).

Różnica między STI i STD

STI to skrót od „sexually transmitted infection”, natomiast STD oznacza „sexually transmitted disease”. Zasadniczo pierwsze to infekcja a drugie choroba.

STI są znacznie bardziej powszechne niż STD. STD zaczyna się od STI. Przed pojawieniem się choroby pojawia się infekcja. Gdy bakteria lub wirus przenoszony drogą płciową dostanie się do organizmu, infekcja może przekształcić się w chorobę. To niekoniecznie musi się zdarzyć, dlatego STI są znacznie częstsze niż STD.

STI przechodzi w STD, gdy STI staje się objawowa. Pojawiają się objawy STI i zakłócają normalne funkcje i procesy organizmu.

STI mogą utrzymywać się bezobjawowo przez wiele miesięcy lub lat, zanim przejdą w STD. Określenie STI jest mniej stygmatyzowane niż STD, prawdopodobnie dlatego, że infekcja jest trochę bardziej przyjaznym słowem niż choroba.

Teraz, gdy znasz już różnicę między STI a STD, dopilnuj, by regularnie się badać. W przypadku pozytywnego wyniku testu koniecznie zgłoś obecność STI swoim partnerom seksualnym, którzy mogą być w grupie ryzyka. Wysłanie anonimowego SMS-a jest niezbędne, aby mogli się przebadać.

Dostarczenie wiadomości gwarantowane

Za każdą wysłaną przez Ciebie wiadomość pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 4,99 zł. Zapłacisz bezpiecznie kilkoma kliknięciami przy pomocy Apple Pay, Google Pay, PayPal lub karty kredytowej. Usługa nie jest więc darmowa, ale dostarczenie Twojej wiadomości jest gwarantowane. Po każdej wysłanej wiadomości otrzymasz potwierdzenie z dokładną godziną dostarczenia.

Teraz już wiesz jak to działa. Wypróbuj lub zapoznaj się z naszym następnym artykułem, by dowiedzieć się, jak dokładnie działa anonimowe SMS-owanie.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach