Wyślij magicznego SMS-a od Świętego Mikołaja: 3 proste kroki

Ho ho ho! Dzwonią dzwonki sań, lśni śnieg, a Mikołaj i jego elfy robią wszystko, co w ich mocy, aby znaleźć idealne prezenty dla Ciebie i Twoich bliskich. Dlaczego nie pomóc im sprawić, by te Święta Bożego Narodzenia były naprawdę wyjątkowe?

Łatwo, szybko i całkowicie anonimowo!

To naprawdę najwspanialszy czas w roku: Boże Narodzenie! Jest wiele powodów, by uwielbiać ten okres. Jednym z nich jest radość z otrzymania osobistej wiadomości od Świętego Mikołaja. Ten wesoły staruszek ma teraz własny telefon. Możesz wysłać SMS-a od Świętego Mikołaja do kogo tylko chcesz za pośrednictwem tej strony! ⛄

Co jest w tym najlepszego? Wysyłanie magicznej wiadomości od Świętego Mikołaja jest całkowicie anonimowe. Poza tym jest to tak szybkie i łatwe, jak to tylko możliwe. To naprawdę nic trudnego, więc wykonaj trzy poniższe kroki i spraw, by tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były niezapomnianym przeżyciem.

Krok 1: Podstawy

Otwórz naszą stronę, by skomponować wiadomość tekstową od Świętego Mikołaja. Aby rozpocząć, wystarczy numer telefonu odbiorcy. Po prostu wprowadź numer i upewnij się, że pojawił się zielony ptaszek, potwierdzający, że numer jest poprawny.

Możesz wysyłać SMS-y do każdego kraju na świecie. W końcu Święty Mikołaj przybiera najróżniejsze formy. Niezależnie od tego, czy szukasz Der Weihnachtsmanna, Le père Noël czy starego, dobrego Mikołaja, możesz ich znaleźć na liście dostępnych nadawców. W przypadku odbiorców z Wielkiej Brytanii lub Nowej Zelandii, możesz wybrać „Santa” z listy dostępnych nadawców.

Krok 2: Napisz wiadomość

Podstawy za nami, zacznijmy teraz myśleć kreatywnie. Co ma powiedzieć Mikołaj? Czy chcesz, żeby wysłał pochwałę dla Twojego malucha, za to, że sprawował się wyjątkowo dobrze przez kilka ostatnich dni? A może chcesz, by Twoje niegrzeczne dziecko otrzymało stanowcze przypomnienie, by dobrze się zachowywać?

Oczywiście czas także ma znaczenie. Możesz wysłać wiadomość w tych ekscytujących tygodniach przed Bożym Narodzeniem: kiedy wszyscy się kręcą w radosnej atmosferze oczekiwania. Ale możesz też wysłać wiadomość tuż przed wigilijną kolacją, gdy wszyscy z niecierpliwością czekają, aby zajrzeć pod choinkę.

Wiadomość od Świętego Mikołaja to nie tylko frajda dla dzieci, może być również miłą niespodzianką dla przyjaciół, rodziny czy współpracowników. Na przykład, gdy wymieniacie się prezentami. Wyślij mamie wiadomość, że czeka na nią ogromny prezent. Albo przypomnij swojemu niechlujnemu bratu, żeby zrobił listę życzeń, jeśli nadal chce prezentu od Świętego Mikołaja.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Krok 3: Wyślij wiadomość od Mikołaja

Po napisaniu wiadomości możesz z łatwością wysłać ją w imieniu Świętego Mikołaja. Po prostu naciśnij „Wyślij”, a wiadomość od Mikołaja zostanie dostarczona w ciągu kilku sekund. Chcesz, aby Twoja wiadomość została wysłana później? Nie ma problemu, możesz najpierw ją napisać, a następnie wybrać datę i godzinę jej wysłania. Wyobraź sobie twarze swoich bliskich, gdy otrzymają osobistą wiadomość od Świętego Mikołaja!

Oczywiście otrzymasz potwierdzenie dostarczenia wiadomości. Możesz wysłać tyle wiadomości, ile tylko chcesz.

Pobudź swoją wyobraźnię! 🎄

Nie masz inspiracji? Rzuć okiem na jeden z przykładów poniżej, by pobudzić swoją wyobraźnię. Lub po prostu skopiuj wiadomość, która Ci się podoba i wyślij ją za pomocą naszej strony. Możesz użyć emotikonek, aby uczynić ją jeszcze bardziej magiczną!

Motywujące przesłania:

Cześć Kuba. Tu Święty Mikołaj! Widzę, że bardzo dobrze opiekujesz się swoim psem Maksiem. Twoje imię błyszczy na mojej Liście Grzecznych, możesz być tego pewien!
Cześć Kasia, tu Święty Mikołaj. Dziś mój główny elf powiedział mi, że zachowałaś się bardzo ładnie, pomagając swojej młodszej siostrze w odrabianiu lekcji. Tak trzymaj, a na pewno znajdziesz coś ładnego pod choinką. Jeszcze tylko jedenaście dni! 📅
Ho-ho-hej Jasiu, tu Święty Mikołaj. Byłem zajęty sprawdzaniem mojej Listy Grzecznych i Niegrzecznych! Może zrobisz dziś dla kogoś trzy miłe rzeczy? Chyba musisz postarać się jeszcze trochę bardziej!
Sprawdzam moją listę i sprawdzam… i nadal znajduję Cię po złej stronie, Ty urwisie! Myślę, że możesz spisać się lepiej, prawda? Więc dawaj, i przestań chować się w toalecie, kiedy trzeba zmyć naczynia! Zrzędliwe pozdrowienia od pełnego nadziei Świętego Mikołaja

Wiadomości o Liście życzeń:

Ho-ho-ho! Na biegunie północnym jest dziś strasznie zimno. Nie zapomnij podzielić się ze mną swoim świątecznym życzeniem! ⭐
Cześć Marta, tu Święty Mikołaj. Nie zapomnij podzielić się ze mną swoją listą życzeń na ten rok! Pozdrowienia z bieguna północnego!
Życzę Ci miłego dnia, Danielu! Miejsce pod choinką samo się nie wypełni, czy byłbyś tak miły i wysłał mi swoją listę życzeń? Czekam od wieków, głuptasie!
Kto zrobił Ci prezent? Hohoho, nigdy się nie dowiesz! Więc przestań węszyć i nie rób kwaśnej miny. Zdecyduj się i prześlij mi swoją listę życzeń. Buziaki! 🎄

Wskazówka! Skopiuj wybraną wiadomość i wyślij ją łatwo i anonimowo za pośrednictwem naszej strony.

Teraz już dokładnie wiesz, co zrobić, aby zaskoczyć swoich bliskich. Więc weź do ręki telefon i wyślij SMS-a od samego Świętego Mikołaja!

Wyślij anonimowy sms z internetu

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasza strona. Wesołych Świąt! 🎅🏻

Ubrana choinka

Twoja tożsamość pozostaje anonimowa

O ile nie zdecydujesz się ujawnić swojej tożsamości, nikt nie będzie mógł jej wyśledzić. Twoje dane traktujemy poufnie i nikomu ich nie udostępnimy. Po krótkim czasie nasz system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości i odpowiadające im dane. Twoja prywatność jest więc w stu procentach gwarantowana.

Dostarczenie wiadomości gwarantowane

Za każdą wysłaną przez Ciebie wiadomość pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 6,95 zł. Zapłacisz bezpiecznie kilkoma kliknięciami przy pomocy Apple Pay, Google Pay, PayPal lub karty kredytowej. Usługa nie jest więc darmowa, ale dostarczenie Twojej wiadomości jest gwarantowane. Po każdej wysłanej wiadomości otrzymasz potwierdzenie z dokładną godziną dostarczenia. Usługa, którą zapewniamy z przyjemnością!

Więcej informacji

Anonymous Text umożliwia bezpośrednie, łatwe i całkowicie anonimowe wysyłanie wiadomości. Jesteśmy najczęściej używaną usługą anonimowych SMS-ów w Polsce, i nie bez powodu: Twoje SMS-y od Mikołaja za każdym razem zostaną dostarczone!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przejdź do strony „O nas” i dowiedz się o tym, jak dokładnie działa anonimowe SMS-owanie.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach