O usłudze Anonimowy SMS

Pomagamy Ci tworzyć i wysyłać anonimowe SMS-y. Robimy to szybko, bezpiecznie i z troską o Twoją prywatność. Tysiące ludzi takich jak Ty codziennie wybierają nasze usługi. Jesteśmy najczęściej używanym serwisem do wysyłania anonimowych wiadomości w Polsce.

O usłudze Anonimowy SMS

Szybki, łatwy i godny zaufania

Pomagamy Ci tworzyć i wysyłać anonimowe SMS-y. Robimy to szybko, bezpiecznie i z troską o Twoją prywatność. Tysiące ludzi takich jak Ty codziennie wybierają nasze usługi. Jesteśmy najczęściej używanym serwisem do wysyłania anonimowych wiadomości w Polsce.

Anonimowy SMS to wiadomość tekstowa, której nadawca nie jest widoczny dla odbiorcy. Jako nadawca, możesz użyć fikcyjnej nazwy lub numeru telefonu, wybierając je z listy.

Całkowita anonimowość

Anonimowość jest naszym priorytetem. Wysyłamy Twoją wiadomość całkowicie anonimowo. Nawet Twój wyciąg bankowy będzie zawierał tylko nazwę naszej firmy: „Mocha”. Tym sposobem, odbiorca nie będzie w stanie Cię wyśledzić. Oczywiście, nie przekazujemy Twoich danych płatności i wiadomości stronom trzecim ani nikomu innemu. Nasi partnerzy nigdy nie wiedzą kim jesteś i co wysłałeś.

Nie udostępniamy danych stronom trzecim, ale czasami robimy wyjątek, jak w wypadku gdy jesteśmy legalnie zobowiązani współpracować z policją w trakcie dochodzenia. O tym dowiesz się więcej w warunkach użytkowania.

Solidna polityka prywatności

Jesteśmy uczciwi i nie mamy ukrytych zamiarów, co możesz zauważyć w naszej polityce prywatności. Twoje wiadomości i wszelkie dane płatności są automatycznie usuwane z naszego systemu.

Wyłącznie wymagane informacje, zapewniające prawidłowe działanie naszego serwisu, są tymczasowo przechowywane. Wszystkie informacje zostaną automatycznie usunięte po upływie 18 miesięcy.

Zawsze bezpieczny

To dla nas ważne, żeby Twoje wiadomości były w dobrych rękach, dlatego wprowadziliśmy system maksymalnego bezpieczeństwa. Twoja wiadomość jest wysyłana do naszych serwerów przez zaszyfrowane połączenia TLS, następnie wiadomość ta jest bezpiecznie przechowywana i wysyłana anonimowo do odbiorcy. Nasze serwery są zgodne z regulacjami IT, bezpieczeństwa i prywatności. Mają swoją siedzibę w Europie, co oznacza, że oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Odpowiedzalne SMS-owanie

Bierzesz całkowitą odpowiedzialność za wiadomości, które tworzysz i wysyłasz. Dlatego nie możemy, i nie będziemy, zgadzać się na wszystko, co możesz chcieć wysłać.

Wyznajemy politykę „zero tolerancji” dla cyberprzemocy, oraz wiadomości nieproszonych, obraźliwych lub zawierających groźby. W związku z tym prosimy o odpowiedzialne korzystanie z naszych usług. Jeśli tak się nie stanie, Twój dostęp do naszych usług zostanie zablokowany.

W skrócie

  • Łatwe użytkowanie na iPhonie, telefonach z Androidem, tablecie i laptopie.
  • Potwierdzenie godziny dostarczenia wiadomości.
  • Obsługa emotikonek oraz możliwość tworzenia długich wiadomości.
  • Wiadomości do 1,224 znaków.
  • Jednorazowa opłata 4,99 zł za każdy SMS.
  • Bezpieczna płatność kartą kredytową, serwisem PayPal lub Apple Pay.
  • Brak dodatkowych opłat za wiadomości poza Polską.
Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach