Jak wysłać anonimowego SMS-a?

Tygodniami zastanawiasz się jak zrobić żart swoim współpracownikom lub wyznać komuś miłość - oczywiście bezpiecznie i anonimowo? Więc jak działa usługa anonimowych wiadomości? Nie martw się, jesteśmy tu by Cię wesprzeć na każdym etapie.

Wybierz fikcyjne imię i numer telefonu

Anonimowa wiadomość nie byłaby anonimowa, gdyby odbiorca widział, kim jest jej nadawca. Pierwszy krok ma zatem sens: Wymyśl fikcyjne imię i numer telefonu.

Brak inspiracji? Spisaliśmy listę kilku imion i numerów, których możesz użyć. Możesz je wpisać na stronie.

Odbiorcy wyświetli się imię i numer, które wybrałeś(-aś), tak jakby wiadomość została wysłana z tego numeru i od tej osoby.

Wyślij anonimowy sms

Utwórz wiadomość

Limit 1,224 znaków oznacza, że masz wystarczająco dużo miejsca, by powiedzieć to, co chcesz. Wolisz emotikonki? Żaden problem, ich też możesz użyć!

Jeśli szukasz inspiracji, zachęcamy do wejścia na nasz blog. Znajdziesz tam najlepsze przykłady wiadomości na Prima Aprilis, walentynkowe liściki miłosne i listy od Mikołaja.

Wybierz termin dostarczenia

Anonimowy SMS możesz wysłać kiedy tylko chcesz. Oczywiście masz też możliwość wysłania bezpośredniej wiadomości. Wiadomość pojawi się na numerze telefonu, który wybrałeś(-aś), w przeciągu kilku sekund.

Chcesz, żeby wiadomość została dostarczona później? Żaden problem. Możesz wpisać dzień i dokładną godzinę wysłania wiadomości. Do tego czasu, bezpiecznie przechowamy Twoją wiadomość. Dostaniesz także potwierdzenie dostarczenia wiadomości. W ten sposób możesz być pewny(-a), że wiadomość została dostarczona.

Wysyłanie wiadomości za granicę

Nasze usługi nie są ograniczone tylko do Polski. Chcesz wysłać SMS-a do Francji, Gwatemali lub Indii? Nie ma sprawy, z nami możesz łatwo wysyłać anonimowe wiadomości do wszystkich krajów świata – bez dodatkowych kosztów.

Wysyłanie wiadomości za granicę jest tak szybkie i łatwe, jak wysłanie ich lokalnie, i nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Musisz tylko wpisać numer kierunkowy przed numerem telefonu – na przykład +49 dla Niemiec.

Opcje płatności

Płatności dokonasz kilkoma kliknięciami, kartą kredytową lub przy pomocy PayPala lub Apple Pay. Za wiadomość do 160 znaków pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 4,99 zł. Każde następne 150 znaków kosztuje tylko 2 zł. Odbiorca nie ponosi żadnych kosztów.

Nasze usługi nie są więc darmowe, ale są w stu procentach bezpieczne, szybkie i, zdaniem wielu szczęśliwych klientów (którzy wolą pozostać anonimowi) wyjątkowo dobre. Twoja prywatność jest dla nas ważna!

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Wyślij wiadomość