Jak wysłać wiadomość do kogoś, kto zablokował Cię na WhatsAppie

Ktoś zablokował Cię na WhatsAppie? Nie będziesz więc mógł/mogła rozmawiać z tą osobą lub do niej dzwonić. Jest jednak na to sposób.

Jak wysłać wiadomość do kogoś, kto zablokował Cię na WhatsAppie

Jak obejść blokadę na WhatsAppie?

Jedyną opcją jest zazwyczaj czekanie, aż osoba ta Cię odblokuje. Na szczęście jest sposób na wysłanie wiadomości do osoby, która zablokowała Cię na WhatsAppie. Dzięki tej prostej metodzie, Twoja wiadomość wysłana jako SMS nadal zostanie dostarczona. Sztuczka polega na użyciu innego nadawcy zamiast Twojego numeru. Wpisz swoją anonimową wiadomość na tej stronie i z łatwością wysyłaj SMS-y używając innego nadawcy.

Jako że nie wysyłasz SMS-a z własnego numeru, wiadomość dostanie dostarczona jak zwykle. Możesz na przykład wpisać „Anonim” lub „Nieznany” jako nadawca. Nie ma znaczenia czy zostałeś(-aś) zablokowany(-a) na WhatsAppie, wiadomość z anonimowym nadawcą za każdym razem zostanie dostarczona.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Kiedy wiadomość zostanie dostarczona, dostaniesz powiadomienie, tak samo jak używając WhatsAppa. Powiadomienie będzie zawierać dokładną godzinę dostarczenia wiadomości. Korzystając z tej strony, możesz wysyłać nielimitowaną ilość SMS-ów i wybrać dokładną godzinę ich dostarczenia, bez ograniczeń. Prosimy jednak o zachowanie uprzejmości względem odbiorcy.

Po czym poznać, że zostało się zablokowanym na WhatsAppie?

Nie możesz skontaktować się z osobą, która zablokowała Cię na WhatsAppie. Ktoś Cię zablokował? Wszystkie nowe wiadomości, rozmowy i zdjęcia są więc zablokowane. By sprawdzić czy ktoś zablokował Cię na WhatsAppie, wykonaj następujące kroki:

  1. Wejdź w WhatsAppa i kliknij w znajomego, który Cię zablokował.
  2. Widzisz status „online” i zdjęcie profilowe? Wszystko jest więc nadal w porządku. Jeśli jednak ikona użytkownika jest szara, to znak, że zostałeś(-aś) zablokowany(-a).
  3. Inny sposób, by sprawdzić czy zostało się zablokowanym to wysłanie znajomemu wiadomości. Jeśli ktoś Cię zablokował, przy nowo wysłanej wiadomości pojawi się tylko jeden ptaszek. Jeśli pojawią się dwa szare lub niebieskie ptaszki, to znak, że nie zostałeś(-aś) zablokowany(-a).

Jak zablokować kogoś na WhatsAppie?

Blokowanie na WhatsAppie to prosty proces. Wejdź w WhatsAppa na telefonie i kliknij w czat ze znajomym, którego chcesz zablokować. Tam, kliknij w imię znajomego na górze ekranu. Wyświetlą się Ustawienia, gdzie możesz wybrać opcję wyciszenia znajomego na czas ograniczony lub permanentnie go zablokować.

Co się stanie, gdy zablokujesz kogoś na WhatsAppie?

Jeśli zablokujesz komuś opcję kontaktowania się z Tobą na WhatsAppie, ta osoba nie będzie mogła się z Tobą kontaktować. Zablokowane są wtedy wszystkie wiadomości, rozmowy oraz udostępnione zdjęcia. Najlepiej weź pod uwagę zablokowanie tej osoby na innych mediach społecznościowych, takich jak Messenger, Snapchat i Instagram. Blokuj tylko wtedy, kiedy jest to absolutni konieczne. Jeśli osoba, którą zablokujesz, jest jednym z Twoich bliskich znajomych, może się poskarżyć.

Nadal zablokowany(-a)? Wypróbuj usługę anonimowy SMS!

Anonimowe smsy są dobrym rozwiązaniem, jeśli musisz się z kimś pilnie skontaktować. O ile nie zdecydujesz się ujawnić swojej tożsamości, nikt nie będzie w stanie wyśledzić Twojej wiadomości. Twoje dane traktujemy poufnie i nikomu ich nie udostępniamy. Po jakimś czasie nasz system automatycznie usuwa wszystkie wiadomości i odpowiadające im dane. Twoja prywatność jest gwarantowana.

Dostarczenie wiadomości gwarantowane

Za każdą wysłaną przez Ciebie wiadomość pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 6,95 zł. Zapłacisz bezpiecznie kilkoma kliknięciami przy pomocy Apple Pay, Google Pay, PayPal lub karty kredytowej. Usługa nie jest więc darmowa, ale dostarczenie Twojej wiadomości jest gwarantowane. [Po każdej wysłanej wiadomości otrzymasz potwierdzenie z dokładną godziną dostarczenia wiadomości.

Teraz już wiesz jak to działa. Wypróbuj lub zapoznaj się z naszym następnym artykułem, by dowiedzieć się, jak dokładnie działa anonimowe SMS-owanie.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach