Wyślij fałszywą wiadomość! Jak i kiedy tego używać?

Wysyłając fałszywego SMS-a, możesz sam(a) wybrać nadawcę, na przykład „Anonim”, czy „Sekret”. Kiedy wysłać takiego SMS-a? Poszperaliśmy trochę i wybraliśmy najpopularniejsze momenty. Oto one!

Wyślij fałszywą wiadomość! Jak i kiedy tego używać?

Wyślij fałszywego smsa!

Kilka lat temu (a nawet dekadę temu), dla większości z nas wysyłanie SMS-ów było codziennością. Jednak z rosnącym kolektywnym użytkowaniem smartfonów, ilość SMS-ów wysyłanych każdego tygodnia znacznie maleje.

Po prostu łatwiej jest nam używać WhatsAppa i innych wygodnych aplikacji do czatowania, głównie dlatego, że lubimy jednocześnie wysyłać zdjęcia i filmiki. Jest jednak jedna rzecz, w której tradycyjne SMS-owanie ma przewagę: anonimowość!

Kiedy możesz wysłać fałszywego SMS-a? Są na to niezliczone powody, a w tym artykule podzielimy się najbardziej powszechnymi z nich.

SMS na Walentynki

Zapomnij o różach i czekoladowym cieście z inicjałami. Wysyłając anonimową wiadomość, stopisz serce swojej potajemnej (lub nie tak tajemniczej) miłości. Wyślij romantyczny wiersz lub tekst swojej ulubionej piosenki. A może nawet ryzykowne zaproszenie na randkę w ciemno?

Nigdy nie wiesz, co może z tego wyniknąć! Walentynki nie są zarezerwowane dla zakochanych. Możesz też zrobić niespodziankę swoim przyjaciołom czy rodzinie, po prostu dlatego, że są Ci blisko.

Psikus na Prima Aprilis

Wysłanie fałszywej wiadomości to najlepszy sposób na zrobienie żartu swoim przyjaciołom, rodzinie czy współpracownikom. Czy znajdzie się na to lepsza okazja niż Prima Aprilis?

Twoja najlepsza przyjaciółka zdała egzamin na prawo jazdy? Wyślij wiadomość głoszącą, że zdarzyła się pomyłka i musi ona spróbować jeszcze raz. Twoja siostra jest plotkarą? Wyślij jej anonimowy SMS z komunikatem, że wirus komputerowy zostanie wysłany do wszystkich jej kontaktów i patrz jak panikuje!

Wiadomość od Świętego Mikołaja

Najcieplejszy miesiąc w roku i idealny czas na zrobienie niespodzianki swoim bliskim i maluchom w postaci SMS-a od Świętego Mikołaja!

Jednak nie tylko dzieci będą rozbawione tajemniczym SMS-em od Mikołaja; dorośli także docenią taki gest. Na przykład, żartobliwe przypomnienie wysłane do przyjaciela, który nigdy nie może się wyrobić z listą życzeń. Lub troskliwa wiadomość do rodziców, którzy cały miesiąc przygotowują się do Świąt.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Fałszywą wiadomość można wysłać na różne inne okazje, jak urodziny, wręczenie dyplomu, narodziny dziecka czy ślub. Wysłanie fałszywego SMS-a jest bardzo proste:

  1. Wejdź na naszą stronę główną, by skomponować wiadomość.
  2. Wpisz numer telefonu odbiorcy.
  3. Pamiętaj, żeby sprawdzić czy pojawił się zielony ptaszek.
  4. Skomponuj swojego SMS-a.
  5. Wybierz swój nick (to imię, które zobaczy odbiorca).
  6. Wciśnij „Wyślij”!

A może chcesz, żeby Twoja wiadomość została dostarczona kiedy indziej? Nie ma problemu! Wybierz preferowany termin a my zapewniamy, że Twoja wiadomość zostanie dostarczona dokładnie wtedy.

Potrzebujesz pomocy? Pomocne treści znajdziesz w naszych postach na blogu. Lub po prostu napisz do nas maila.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach