Uczcij miłość romantycznym SMS-em!

Możesz użyć naszej usługi, by zrobić komuś primaaprilisowy żart. Ale możesz też wykorzystać ją do czegoś trochę bardziej uroczego. Wszyscy mamy kogoś, kogo kochamy i kto jest nam bliski, nawet, jeśli oni o tym nie wiedzą. Wyślij anonimowy miłosny SMS i popraw komuś humor!

Uczcij miłość romantycznym SMS-em!

Czym jest miłość?

Myśląc o miłości, myślimy o motylach (w brzuchu), niekończących się plotkach z przyjaciółmi, męskich wyprawach do klubu oraz oczywiście Kate i Leo w objęciach na dziobie Titanica. Miłość to romantyczność, to to głębokie odetchnięcie z ulgą gdy wpadacie sobie w ramiona. Upadki i wzloty.

Ale miłość to dużo więcej. Miłość to wdzięczność, którą czujemy do rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Nawet, jeśli na to nie zasługujemy. Lub ta aura miłości, którą czujemy do babci i dziadka, gdy po raz kolejny opowiadają nam o starych czasach. Może się tak nie wydawać w tym momencie, lecz pielęgnuj te chwile, są bardzo ważne.

Wierz lub nie, ale miłość dotyczy także Twojego brata lub siostry. Możesz jeszcze tego nie czuć, ale poczujesz, naprawdę.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Napisz wiadomość pełną miłości!

Dzięki Anonymoustext.com możesz mieć absolutną pewność, że Twój miłosny SMS dotrze na czas i pozostanie całkowicie anonimowy. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja tajemnicza sympatia, najlepszy przyjaciel czy babcia, miłość zasługuje na uczczenie. Więc zacznij pisać!

Wiesz już, kogo chcesz zaskoczyć troskliwą wiadomością?

To proste:

  • Przejdź do naszej strony anonymous text, aby skomponować wiadomość.
  • Wprowadź numer telefonu odbiorcy, aby rozpocząć. Upewnij się, że pojawił się zielony ptaszek, potwierdzający, że numer jest prawidłowy.
  • Wybierz z listy jeden z „fałszywych” nicków. Lub po prostu wybierz „Anonim”.
  • Naciśnij „Wyślij”, a Twoja anonimowa, miłosna wiadomość zostanie dostarczona w przeciągu kilku sekund.
  • Wolisz wysłać wiadomość kiedy indziej? Wybierz termin, który Ci odpowiada, a my gwarantujemy szybkie dostarczenie wiadomości.
  • Otrzymasz powiadomienie, że Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana i dostarczona.

Do kogoś, kogo kochasz

Nie masz inspiracji? Nie martw się! Mamy kilka przykładów tylko dla Ciebie. Kopiuj, wklej i wyślij. Tak łatwo jest pokazać komuś, jak bardzo go kochasz!

Rodzina

Kochana Mamo, kochany Tato. Przepraszam za moje śmiałe słowa kilka dni temu. Staram się, ale wiem, że wiecie, jacy potrafią być nastolatkowie… Nie zapomnijcie, że was kocham!
Cześć, siostrzyczko! Wiem, że często się ze sobą sprzeczamy i mogłybyśmy się zabić. To chyba w porządku, bo tak właśnie jest z braćmi i siostrami. Mimo wszystko bardzo Cię lubię, jako rodzinę. Trochę. Czasami. Wiesz co mam na myśli!
Droga Babciu. Serdecznie dziękuję za pyszne ciasteczka i historie z przeszłości. Niedługo przyjdę, żeby nadrobić zaległości! Buziaki, …
Drogie dzieci, tak się cieszymy, że jesteście naszymi dziećmi! Nawet gdy się spóźniacie, trzaskacie drzwiami i krzyczycie (lub śpiewacie) to, co dziś nazywacie muzyką. My też byliśmy młodzi, więc to rozumiemy. Bardzo was kochamy, mama i tata

Przyjaciele

Hellloooo bff! Zgadnij kto to? Bardzo się cieszę, że po tych wszystkich latach nadal możemy się razem śmiać, rozmawiać i pić. Spotkajmy się niedługo. Już się nie mogę doczekać!
Elo ziom, chcesz niedługo iść na piwo? Dzięki za wsparcie ostatnio, jesteś dobrym kumplem.

Tajemnicza sympatia

Cześć. Może wiesz, kim jestem… a może nie. Ale chcę Ci powiedzieć, że naprawdę Cię lubię. Jutro przy ratuszu o zwykłej porze?
Widziałem Cię w każdy piątek wieczorem na siłowni przez ostatnie kilka tygodni. I za każdym razem przez cały weekend jestem wstrząśnięty, bo nie mogę przestać o Tobie myśleć. Chcesz iść na drinka w następny piątek?

O nas

Mało jest rzeczy lepszych od wysyłania miłosnego wyznania. Z naszą świetną usługą anonimowych SMS-ów, Twoje wiadomości są w dobrych rękach. Dbamy o to, aby Twoje wiadomości zostały dostarczone szybko i bezpiecznie. To sprawia, że jesteśmy najczęściej używaną anonimową usługą SMS-ową w Polsce.

Korzyści z naszych usług: – Gwarantujemy, że Twoja tożsamość pozostanie anonimowa. Twoje dane osobowe traktujemy z największą starannością i nikomu ich nie udostępniamy. Każda wiadomość, informacje i dane są automatycznie usuwane z naszych systemów po pewnym czasie.

  • Dostawa i płatność to łatwizna. Każda miłosna wiadomość kosztuje 6,95 zł. Możesz zapłacić kartą kredytową, przy pomocy Apple Pay lub PayPal.
  • Otrzymasz potwierdzenie, gdy Twoja wiadomość dotrze do odbiorcy.
  • Możesz skorzystać z naszej usługi na iPhonie, telefonach z Androidem, tablecie lub laptopie. Przy limicie 1224 znaków masz wystarczająco dużo miejsca, aby utworzyć taką wiadomość, jaka tylko Ci się zamarzy.

Chcesz wiedzieć więcej o wysyłaniu anonimowych SMS-ów? Przejdź do naszego artykułu z wyjaśnieniem. A jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach