Zrób niespodziankę swojej Walentynce, wysyłając anonimowego SMS‑a!

Masz „Love on the brain” jak Rihanna? Chcesz wykrzyczeć „I’m yours!” jak Jason Mraz? A może myślisz „I want you back” jak The Jackson 5? Jeśli tak, to zapakuj swój liścik miłosny w wyjątkowy (anonimowy) walentynkowy SMS!

Zrób niespodziankę swojej Walentynce, wysyłając anonimowego SMS-a!

All you need is love… i słodki (anonimowy) walentynkowy SMS!

Walentynki to idealny dzień, by pokazać Twojej potajemnej (lub nie tak tajemniczej) miłości, jak bardzo Ci na niej zależy. Wysłanie oldschoolowego pudełka czekoladek lub bukietu kwiatów to oczywiście świetny sposób na okazanie uznania, tak samo jak wyjątkowy walentynkowy SMS.

Z nami masz gwarancję, że miłość Twojego życia otrzyma Twoją miłosną wiadomość. Niech motyle zaczną latać! 🦋

Wyślij anonimowy sms z internetu

Popularny dzień

Czekoladowe serca, czerwone róże i wielkie balony w kształcie całuśnych ust. 14. lutego to dzień, w którym większość marek i sklepów próbuje wymyślić coś wyjątkowego do wręczenia (i kupienia).

Walentynki to popularny dzień, i nie bez powodu. W ten dzień możesz pokazać swoim bliskim, jak bardzo Ci na nich zależy.

Kapłani i tradycja

Skąd wywodzą się Walentynki? Istnieje wiele historii dotyczących pochodzenia Walentynek, ale jedna z nich jest, naszym zdaniem, wyjątkowa.

Jest to historia biskupa Walentego, który wystąpił przeciwko rzymskiemu prawu, zabraniającemu żołnierzom zawierania małżeństw. Postanowił potajemnie udzielać ślubów parom. Jego tajna praktyka została szybko odkryta, a cesarz Klaudiusz II postanowił zamknąć Walentego w więzieniu do dnia jego egzekucji.[

Będąc w niewoli, Walenty szaleńczo zakochał się w córce strażnika, która okazała się być niewidoma. W dzień egzekucji wysłał jej ostatni list miłosny. List kończył się słowami: „Od Twojego Walentego”. Niezbyt przyjemna historia, lecz mimo to bardzo romantyczna. Takie właśnie są najlepsze historie miłosne.

Stwórz list miłosny (w formie SMS-a)!

Wróćmy do Twojej historii miłosnej. Wyrażanie swoich uczuć w wiadomości tekstowej ma wiele zalet. Pomyśl o tym przez chwilę. Wiadomość tekstowa zawsze wygląda tak, jak tego chcesz. Nic nie może pójść nie tak. Nie ma znaczenia, czy jesteś zdenerwowany(-a), Twoja potajemna sympatia nie zobaczy jak się pocisz. Możesz przerabiać swój SMS aż stanie się on idealny dla ukochanej osoby. Następnie usiądź wygodnie i ciesz się czasem ze swoją Walentynką!

A co najlepsze w naszej usłudze SMS: dajemy Ci możliwość wyznania swoich uczuć całkowicie anonimowo! Denerwujesz się? To dobrze! Walentynki mają być ekscytujące. Wejdź na naszą stronę główną, aby napisać anonimowego walentynkowego SMS-a.

Jak wysłać anonimowego walentynkowego SMS-a?

Nie możesz się doczekać, aby w końcu wysłać wiadomość do ukochanej osoby? A może nadal czekasz na znak z góry, że naprawdę powinieneś/powinnaś to zrobić? To właśnie to. To znak.

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż zakochanie. A my uwielbiamy to, że jesteś zakochany(-a). Stworzyliśmy naszą stronę główną z myślą o ludziach właśnie takich jak Ty. Dlatego wyjaśnimy krok po kroku, jak wysłać anonimowego walentynkowego SMS-a.

  1. Jedyne, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, to numer miłości swojego życia. Zresztą pewnie znasz go już na pamięć (prawda?!). Wprowadź numer i poczekaj, aż pojawi się zielony ptaszek. Potwierdza to, że wprowadzony numer jest prawidłowy.
  2. Kiedy skończysz pisać najlepszy anonimowy SMS miłosny swojego życia, wybierz fałszywy nick z listy. Następnie kliknij „Wyślij”, a Twoje piękne słowa zostaną dostarczone parę sekund później. Teraz możesz tylko mieć nadzieję, że odbiorca także pomyśli o Tobie tego dnia!
  3. Wolał(a)byś, aby Twój SMS został dostarczony kiedy indziej? Żaden problem. Dzień miłości trwa 24 godziny, co oznacza, że otrzymanie wiadomości tuż po zmroku to świetny moment. Wybierz przedział czasowy, który Ci odpowiada, a my gwarantujemy, że Twoja wiadomość zostanie dostarczona.
  4. Gdy Twój SMS zostanie dostarczony, otrzymasz powiadomienie. Możesz wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Nie zapomnij o mamie, tacie, przyjaciołach czy siostrze!

Wskazówka! Walentynki nie są zarezerwowane dla miłości Twojego życia. Walentynki to miłość do każdego, kogo lubisz i cenisz.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Przykład walentynkowego SMS-a ❤️

Przelewanie swoich pragnień na papier nie jest w Twoim stylu? Mamy przykładowe wiadomości, które mogą Ci pomóc.

Zacznij od szperania w Internecie. Znajdziesz tam pełno wierszy, cytatów i liścików miłosnych znanych pisarzy, autorów i aktorów. Jak te:

‘To me, you are perfect’ „Dla mnie jesteś idealna” (To właśnie miłość)
‘You are my sun, my moon and all my stars’ „Jesteś moim słońcem, moim księżycem i wszystkimi moimi gwiazdami” (E.E. Cummings)
‘I fell in love the way you fall asleep: slowly, then all at once’ „Zakochałam się tak, jakbym zapadała w sen: najpierw powoli, a potem nagle i całkowicie.” (The fault in our stars)
‘If I know what love is, it’s because of you’ „Jeśli wiem czym jest miłość, to dzięki Tobie” (Hermann Hesse)

Albo pomyśl o swoich ulubionych piosenkach o miłości. Jest szansa, że niektóre z nich wiedzą, jak wyrazić Twoje uczucia:

„Kocham Cię jak Irlandię” (Kobranocka)
„Dzień dobry, kocham Cię, już posmarowałem Tobą chleb.” (Strachy na Lachy)
„Kocham Cię, bardziej niż wczoraj. Kocham Cię, mniej niż jutro” (Maria Sadowska, Kayah)
„Jeśli kochać to niebanalnie. Marzyć o tym co nierealne. Jeśli kochać to całkowicie. W nawias co dzień brać życie.” (Plateau)
„Miłość sama w sobie. Jest nie do pojęcia. Dzięki niej możesz pojąć wszystko. To skrzydeł anielskich muśnięcia” (Kayah)

A może wiesz, że Twój partner zasługuje na najsłodszy walentynkowy SMS w historii. Ale nie każdy umie pisać wiersze miłosne słodkie jak cukierki. Nie martw się, nie musisz być poetą. SMS-y takie jak te roztopią serce Twojego partnera:

I nagle, wszystkie piosenki o miłości były o Tobie.
Starzejemy się razem, z miłością, która jest wiecznie młoda.
Dzisiaj będzie krótko i na temat: Kocham Cię. Kocham w Tobie wszystko.
Dzięki, że jesteś powodem mojego uśmiechu.

A może szukasz walentynkowego SMS-a do chłopaka. Wielu mężczyzn wciąż udaje, że nie przepadają za romansami. Kłamią. Pokaż mu, że jest romantykiem przy pomocy jednego z tych SMS-ów:

Wiem, że bajki się spełniają, bo mam Ciebie.
Jesteś wariatem… I za to Cię kocham!
Jesteś słońcem moich dni, księżycem moich nocy, falami w moim oceanie, i miłością mojego życia.
Ten wieczór jest nasz. Nie mogę się doczekać, by świętować z Tobą.

A może chcesz sprawić, by Twoja ukochana poczuła się wyjątkowa dzięki uroczemu walentynkowemu SMS-owi dla dziewczyny. Wyślij jej jedną z tych wiadomości, a ona zakocha się w Tobie jeszcze mocniej:

Nie wiem co zrobiłem, żeby zasłużyć na dziewczynę tak wspaniałą jak Ty. Jesteś moją jedyną na zawsze!
Kochanie Cię to najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła.
Życie nie zawsze jest cudowne, lecz Ty jesteś!
Chcę być z Tobą tylko dwa razy: teraz i na zawsze.

A może po prostu chcesz życzyć swojej ukochanej osobie szczęśliwych Walentynek przez SMS-a. Nawet życzenia szczęśliwych Walentynek mogą być czymś wyjątkowym z SMS-ami takimi jak te:

Jesteś piękna w środku i na zewnątrz. Jesteś moją Walentynką na zawsze, bez wątpienia.
Moja Walentynko, zapierasz mi dech w piersiach, każdego dnia.
Każdego dnia, budząc się obok Ciebie, czuję się jak w Walentynki.
Kocham Cię bardziej, niż mogę to wyrazić słowami. Nie ma nic, czego bym dla Ciebie nie zrobił. Szczęśliwych Walentynek!

A może chcesz podkręcić atmosferę tymi seksownymi walentynkowymi SMS-ami. Uważaj, robi się gorąco! Przygotuj swoją ukochaną/ukochanego na gorącą noc przy pomocy tych SMS-ów:

Pomińmy elegancką kolację i idźmy prosto do łóżka.
Na górze róże, na dole fiołki, kochajmy się jak dwa koziołki.
Jesteś oficjalnie zaproszona na imprezę w moich spodniach!
Zgadnij, co dziś na kolację! Ja.

A może wolał(a)byś wywołać uśmiech na twarzy partnera walentynkowym dowcipem. Oboje nie traktujecie Walentynek poważnie? Nie szkodzi. Tak naprawdę to święto stworzone przez człowieku w celu wydawania pieniędzy. Nadal możecie wspólnie się z tego śmiać:

O Boże, masz gorączkę? Wyglądasz gorąco jak cholera!
Jesteś jak astma. Zawsze zapierasz mi dech w piersiach.
Puk, puk. Kto tam? Kotlet. Kotlet kto? Kotlet Cię i nie dbam o to, kto o tym wie.
Masz mapę? Ciągle gubię się w Twoich oczach.

Możesz też zachować prostotę wysyłając walentynkowy SMS. Niezbyt wyjątkowo, ale też nie nudno. Te SMS-y to idealna mieszanka.

Nie mogę wyrzucić Cię z głowy. Czy Ty też o mnie myślisz?
Moje serce podskakuje za każdym razem, gdy Cię widzę. 💋
Prawie nie mam odwagi Ci tego powiedzieć… lubię Cię! Bardzo!
Myślę, że jesteś bardziej uroczy niż jakiekolwiek zdjęcie kota.

O usłudze Anonimowy SMS

Wysyłanie walentynkowego SMS-a jest ekscytujące, a twoja wiadomość jest z nami bezpieczna! Dbamy o to, aby Twoja wiadomość dotarła szybko, prosto i bezpiecznie. Jesteśmy najczęściej używaną anonimową usługą SMS-ową w Polsce.

  • Gwarantujemy, że Twoja tożsamość pozostanie anonimowa. Nie udostępniamy nikomu Twoich danych osobowych (takich jak numer telefonu). Wszystkie wiadomości i informacje są automatycznie usuwane z naszych systemów.
  • Dostarczenie wiadomości i płatność są bardzo proste - każdy SMS kosztuje tylko 4,99 zł. Możesz zapłacić za pomocą PayPal, Apple Pay, Google Pay lub karty kredytowej. Gdy twój SMS zostanie pomyślnie dostarczony, otrzymasz potwierdzenie z dokładną godziną dostarczenia wiadomości.
  • Możesz korzystać z naszej usługi anonimowego SMS na iPhonie, telefonach z Androidem, tablecie lub laptopie. Z limitem 1,224 znaków, nie będziesz mieć problemu z napisaniem dokładnie tego, co chcesz.

Chcesz dowiedzieć się więcej, o tym jak działa fałszowanie SMS-ów? Skontaktuj się z nami.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach