Najlepszy prank? SMS na prima aprilis!

Jesteś zawodowym pranksterem? A może nowicjuszem? Nie martw się, żarty nie są trudne! A są jeszcze prostsze, gdy korzystasz z telefonu komórkowego. Wiesz, ta rzecz, z którą i tak pewnie nigdy się nie rozstajesz. W tym artykule opowiemy Ci wszystko o anonimowych SMS-owych żartach. Więc zapnij pasy i włącz się do gry, bo nadchodzi prima aprilis!

Żarty nie były prostsze: SMS-owe pranki na prima aprilis

Co to prima aprilis?

Prima aprilis jest świętem dla żartownisiów i jest nim od dnia kiedy Rzymianie zdecydowali, że chcą się trochę pośmiać w przerwie od swoich podbojów.

Czy coś w tym stylu. Tak naprawdę nie wiemy, dlaczego rozpoczęli tę przezabawną tradycję; po prostu wiemy, że mniej więcej tak się stało, kiedy wymyślili festiwal zwany Hilaria, w ramach którego ludzie przebierali się i kpili ze swoich współobywateli. Festiwal odbywał się pod koniec marca i był uczczeniem równonocy.

Ale od tamtego czasu wiele się zmieniło i obecnie dysponujemy nowoczesną technologią, która pomaga nam płatać największe psikusy naszym niczego nie podejrzewającym przyjaciołom i rodzinie. Jak wspomniany telefon!

Co to jest primaaprilisowy SMS-owy prank?

Jest wiele korzyści z użycia telefonu komórkowego i wysłania dowcipu w formie SMS-a. Potrzebujesz perswazji? Przybywamy!

  • Element zaskoczenia: pierwszego kwietnia ludzie są zwykle czujni, podejrzliwi wobec wszystkiego i wszystkich wokół. Oczekują, że wsypiesz im sól do kawy, położysz wielkiego, sztucznego pająka w ich łóżku lub przymocujesz klakson do ich biurowych krzeseł. Chociaż efekty na pewno byłyby zabawne, możesz przenieść swoje pranksterskie zdolności na inny poziom, używając SMS-a. Zwłaszcza jeśli piszesz anonimowo i ofiary nie mają możliwości stwierdzenia, że to Ty.
  • Bez powagi: ponieważ jesteś daleko, nie musisz zachowywać powagi podczas dowcipu. Co z tego, jeśli nie jesteś obdarzony wiarygodną pokerową twarzą! Lub jeśli nie jesteś uzdolniony aktorsko. Nikt nie może ujawnić Twojej prawdziwej tożsamości, co sprawia, że oszustwo jest bardzo łatwe.
  • Nie spiesz się: świetną rzeczą w smsowych żartach jest to, że możesz je naprawdę przeciągnąć. Klakson lub pierdząca poduszka to dość proste dowcipy, które kończą się zanim się na dobre zaczną. Jak powiew wiatru. Ale żart SMS-owy może trwać wiecznie: to znaczy, jeśli jesteś nastawiony(-a) na doprowadzenie swojej ofiary do szaleństwa. Wymaga to od Ciebie również więcej pomysłowości, więc jest to świetny sposób, aby na chwilę dać upust swojej kreatywności!
  • Może dojść do szaleństwa: poziom szaleństwa, jaki można osiągnąć dzięki dobrze rozegranemu dowcipowi SMS-owemu, jest niesamowity. Może stać się wręcz absurdalnie, zanim ktokolwiek zorientuje się, że naprawdę się z nimi pogrywa. Bezpłatna wskazówka? Zacznij powoli i niewinnie. Następnie przejdź do pełnego szaleństwa!
Wyślij anonimowy sms z internetu

Jak wysłać anonimowy SMS-owy żart na prima aprilis

Jeśli nie masz pojęcia, jak anonimowo wysłać komuś SMS-a, nie martw się. Pokierujemy Cię przez cały proces. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić krok po kroku:

Czy znasz już tajniki tworzenia SMS-owych dowcipów? Przewiń więc na dół strony, gdzie znajdziesz najzabawniejsze, a czasem najokrutniejsze żarty, jakie istnieją. Dostarczą Ci rozrywki i inspiracji!

Ale najpierw: nasza instrukcja wysyłania anonimowych wiadomości tekstowych!

  1. Wejdź na naszą stronę główną, wpisz numer telefonu swojej ofiary i utwórz wiadomość tekstową. Zawsze sprawdzaj, czy pojawił się zielony ptaszek, aby upewnić się, że numer jest poprawny.
  2. Skończyłeś(-aś) pisać swój dowcip? Wybierz fałszywą nazwę nadawcy z listy i po prostu kliknij „Wyślij”. Twoja primaaprilisowa wiadomość zostanie dostarczona w ciągu kilku sekund!
  3. Wolał(a)byś, aby Twoja wiadomość została dostarczona w innym terminie? Jasne! Wysłanie żartu na prima aprilis raczej nie ma sensu w inny dzień, możesz jednak ustawić inną porę dnia. Po prostu wybierz godzinę, która Ci odpowiada, a Twój SMS zostanie umieszczony w kolejce i dostarczony kiedy tylko chcesz.
  4. Po pomyślnym dostarczeniu wiadomości za każdym razem otrzymasz potwierdzenie. A najlepsze jest to, że możesz wysłać tyle SMS-ów, ile tylko chcesz. Dobrze wiedzieć, jeśli jest w Tobie coś z sadysty!

Primaaprilisowe SMS-owe dowcipy

Jeśli desperacko potrzebujesz inspiracji, zebraliśmy dla Ciebie kilka genialnych SMS-owych pranków. Baw się dobrze i daj się zainspirować!

1. Ciąża/ślub/potajemny ślub

To klasyka, ale wciąż daje radochę! Możesz zszokować swojego chłopaka lub dawnego kochanka, mówiąc mu, że właśnie wykonałaś test ciążowy i, niespodzianka, jest pozytywny! Lub napisz do rodziców, że nie chcesz ich martwić, ale Ty i Twój chłopak (lub dziewczyna) właśnie uciekliście żeby się pobrać za kilka godzin! Na przykład:

Cześć, wiem, że nie rozmawialiśmy przez ostatnie kilka tygodni, ale obawiam się, że naprawdę musimy teraz pogadać. Właśnie zrobiłam test ciążowy i jest pozytywny :(
Cześć, kochani! Kocham Was całym sercem i nie chcę Was zszokować, ale Krzysiek i ja właśnie jedziemy do urzędu... za pół godziny się tam pobieramy!

2. Niejasny SMS

Zasadniczo wysyłasz swojej ofierze strasznie niejasną wiadomość, coś o pieniądzach, które jest Ci winna, lub o tym, co powiedziała poprzedniej nocy, co po namyśle uznałeś(-aś) za obraźliwe. Chodzi o to, żeby nie pisać za dużo, po prostu pozwolić swej ofierze zgadywać i zadawać sobie pytanie, co może być nie tak. Na przykład:

Cześć, nie chcę lamentować ani szlochać jak małe dziecko, ale jestem naprawdę zdenerwowany(-a) tym, co powiedziałeś(-aś) ostatnim razem, gdy się widzieliśmy. Myślę, że najlepiej przez jakiś czas zachować dystans.
Cześć, dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy ze sobą tak blisko jak myślałem(-am). W przeciwnym razie nie mówił(a)byś w ten sposób za moimi plecami. Dzięki.
Cześć! Jak myślisz, kiedy oddasz mi pieniądze, które mi wisisz?

3. Niekończące się fakty

Udawaj, że jesteś serwisem oferującym fakty na temat tego, co Cię bawi. Zanurz się w swoim katalogu lub Google i prześlij SMS-em najdziwniejsze fakty i dane, jakie możesz znaleźć. Jeśli jesteś naprawdę gorliwy(-a), upewnisz się, że fakty te są w jakiś zabawny sposób powiązane z Twoją ofiarą. Cokolwiek zrobisz, nie pozwól, aby strumień wiadomości się zatrzymał: odbiorca po pewnym czasie z pewnością oszaleje z frustracji.

To trochę tak jak ten epicki koci prank na Reddicie kilka lat temu. Może Cię zainspiruje!

4. Katastrofa domowa

Pomyśl o czymś strasznym, co mogło się wydarzyć w Twoim domu, a następnie wyślij wszystkim swoim znajomym desperacką wiadomość. Zobaczmy, kto zdecyduje się Ci pomóc. Pierwszy na miejscu dostaje piwo!

Poważnie, proszę, przyjdź tak szybko, jak tylko możesz! Nie wiem co się stało, i na pewno nie mogę Ci tego powiedzieć przez SMS-a, ale potrzebuję Twojej pomocy. Teraz!

5. SMS z przeprosinami

Nic nie wywołuje większego zamieszania niż przeprosiny bez wyraźnego powodu. Wyślij do swojego chłopaka lub dziewczyny wiadomość, która brzmi po prostu: „Przepraszam, po prostu musiałem/musiałam to zrobić” lub „Przepraszam, ale nie mogłem/mogłam się powstrzymać” lub „Przepraszam, nie chciałem/chciałam Cię zranić” i niech zabawa się zacznie. Ponownie: nie mów za dużo, trzymaj swoją ofiarę w niewiedzy tak długo, jak to możliwe!

Wskazówka nr 1: Przyłóż się do swojego żartu i upewnij się, że dobrze go przemyślałeś(-aś). Jak na przykład zareagujesz na odpowiedź, tak, żeby się nie wydać? Na wszelki wypadek zawczasu przygotuj różne sprytne reakcje.

Wskazówka nr 2: Zastanów się, do kogo ma trafić Twoja wiadomość tekstowa. Czy ta osoba na pewno nie będzie miała Ci jej za złe? Lepiej nie sprawiać babci zawału serca dowcipem w przebraniu jakiejś druzgocącej wiadomości.

Potrzebujesz więcej genialnych kawałów? Koniecznie zajrzyj na tę stronę, gdzie przeczytasz więcej o SMS-owych żartach na prima aprilis!

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach