Oznaki zdrady i co z tym zrobić

Wyobraź sobie, że idziesz ulicą i nagle widzisz partnera przyjaciółki. Trzymającego się za ręce z kimś innym, a nawet dzielącego się z tą osobą namiętnym pocałunkiem. Skandal? Jak najbardziej. Ale co dalej? Mamy sprytne rozwiązanie: wyślij anonimowego SMS-a, aby zdemaskować niewierną osobę. W końcu czy Ty nie chciał(a)byś wiedzieć, że Twój/Twoja partner(ka) ma romans?

8 sprawdzonych oznak zdrady żony lub męża

Ogólne oznaki zdrady

Porozmawiajmy najpierw o osobie, która prawdopodobnie jest zdradzana. Tak, o Tobie. Fakt, że otrzymujesz anonimową wiadomość tekstową, która stwierdza, że Twój partner Cię zdradza, nie musi oznaczać, że to prawda. Więc zanim wyciągniesz pochopne wnioski, rozsądnie byłoby rozpocząć własne śledztwo. Przypomnij sobie ostatnie kilka tygodni lub miesięcy. Czy nastąpiły jakieś zmiany w zachowaniu Twojego/Twojej partnera(-ki)?

Oprócz pozostawania w pracy do późna lub odrobinę zbyt częstego powtarzania imienia współpracownika lub znajomego, poniżej wymieniliśmy kilka innych typowych oznak zdrady.

1. Większa dbałość o wygląd

Osoby, które zdradzają, zwracają większą uwagę na swój wygląd. Chociaż miło pomyśleć, że te nowe ubrania, dodatkowy makijaż i wycieczki do salonu kosmetycznego lub na siłownię są dla Ciebie, inny możliwy scenariusz to to, że Twój/Twoja partner(ka) próbuje zaimponować swojemu/swojej kochankowi(-ce) nowym, krzykliwym wyglądem.

W końcu jedną z pierwszych oznak zdrady jest partner, który nagle zaczyna się lepiej ubierać i bardziej się starać, jeśli chodzi o wygląd. Kolejny znak ostrzegawczy? Nowa woda kolońska lub perfumy. Więc pamiętaj, by powąchać jego/jej szyję i być ostrożnym, jeśli Twój niedbały partner nagle zacznie kroczyć jak królowa piękności lub Adonis. I pamiętaj: jeśli Twoje podejrzenia osiągną maksimum, prawdopodobnie dzieje się coś wartego zbadania.

2. Zmienione zachowanie w pobliżu telefonu

Ludzie, którzy zdradzają, mają tendencję do zmiany zachowania w pobliżu swoich telefonów. Często bardzo chronią swój telefon, a nawet chowają go pod poduszką, kiedy kładą się spać. Czasami zmieniają hasła lub cały czas wyciszają telefon. Możesz również zauważyć, że za każdym razem, gdy dzwoni telefon, wycofują się do innego pokoju. I chociaż telefony większości ludzi to dżungla starych wiadomości tekstowych, ludzie, którzy zdradzają, trzymają swoją historię SMS-ów w czystości.

Powód? Prawdopodobnie używają telefonu do komunikacji ze swoim kochankiem i nie chcą, aby ich partnerzy się o tym dowiedzieli. Każda rozmowa telefoniczna lub wiadomość tekstowa może być związana z ich romansem, czym oczywiście nie chcą dzielić się z partnerem.

Zwróć więc uwagę na to, jak zaborczy jest Twój/Twoja partner(ka) w stosunku do swojego telefonu komórkowego. Zwłaszcza jeśli właśnie dostałeś(-aś) anonimowego SMS-a o zdradzie, czas zacząć na poważnie podsłuchiwać za każdym razem, gdy Twój partner zabiera telefon do innego pokoju. Albo, jeszcze lepiej, wykorzystaj każdą chwilę nieuwagi, by złapać telefon i przeszukać go w poszukiwaniu dowodów na ten rzekomy romans. Ponieważ jeśli widzisz tam poszlaki, prawdopodobnie dzieje się coś podejrzanego. I powinieneś/powinnaś zaufać swojemu przeczuciu.

Oznaki, że Twoja żona jest niewierna

Chociaż możemy postrzegać zdradę jako męskie zajęcie, prawda jest taka, że kobiety nadrabiają zaległości w dziedzinie cudzołóstwa. Otrzymałeś anonimowego SMS-a od kogoś, kto ostrzega Cię, że Twoja dziewczyna lub żona ma romans? Spróbuj pomyśleć o chwilach, w których jej zachowanie wydawało Ci się podejrzane. Oto kilka charakterystycznych oznak niewierności kobiet.

1. Mniej dzielenia się

Kobiety, które zdradzają, zamykają się na swoje związki. Coraz mniej opowiadają o swoim życiu i często są milczące. Co jest dziwne dla mężczyzn, którzy są przyzwyczajeni do tego, że dziewczyna lub żona chce rozmawiać i opowiadać o swoim życiu. Dzielenie się jest oznaką bliskości, więc jeśli Twoja partnerka nie chce już tego robić, może to oznaczać, że w Twoim związek przechodzi kryzys. Zwłaszcza jeśli Twoja partnerka cały czas zatraca się w myślach i jest mało precyzyjna, gdy podaje Ci gdzie jest i co robi w ciągu dnia, wieczorem lub w nocy.

2. Jesteś przyjacielem, a nie kochankiem

Kiedy Twoja żona lub dziewczyna staje się mniej zalotna, fizyczna i intymna z Tobą, jest to wyraźny znak, że coś jest nie tak. Być może przechodzi przez jakiś trudny emocjonalnie okres, ale może też bić się z myślami z powodu uczuć do kochanka. Co sprawia, że odpycha Cię do tak zwanej ,,friendzone". Zwróć także uwagę na pieszczotliwe zdrobnienia. Czy zawsze mówicie do siebie kochanie, skarbie, czy jakkolwiek inaczej? I nagle przestała Cię tak nazywać i irytuje się, kiedy to robisz? To powinno wzbudzić pewne sygnały ostrzegawcze.

3. Zmiana zachowań online

Całkowicie wyczyszczone konto w mediach społecznościowych nigdy nie jest dobrym znakiem. Powinieneś być czujny, gdy Twoja żona lub dziewczyna usunie wszystkie Wasze szczęśliwe zdjęcia z jej konta w mediach społecznościowych i zastąpi je krzykliwymi, pięknymi zdjęciami siebie. Samej. Czy zmieniła swój status związku na „Wolna”? Dobra, to już nie jest zbyt subtelne.

Oznaki, że mąż Cię zdradza

Wiele kobiet martwi się niewiernością, może być jednak trudno ustalić, czy Twój partner coś knuje czy może po prostu jesteś zbyt podejrzliwa. Jednak nawet najbardziej sprytny człowiek pozostawia za sobą ślady, jeśli jest niewierny. I nie mówimy tylko o tych oczywistych, takich jak szminka na kołnierzu lub zapach tanich perfum. Poniżej wymieniliśmy niektóre znaki ostrzegawcze.

1. Oderwany emocjonalnie

Jeśli nastawienie Twojego partnera do Ciebie się zmienia, może to oznaczać niewierność. Na przykład gdy staje się on bardziej pochłonięty sobą i mniej zainteresowany Tobą i Twoim życiem. Jego zanikające zainteresowanie Tobą i relacją, która Was łączy, może również przejawiać się w gniewnych wybuchach lub zirytowanych reakcjach na wszystko, co robisz lub mówisz.

2. Unikanie wydarzeń towarzyskich

Mężczyźni, którzy są niewierni, często wycofują się ze swoich rodzin. Nie tylko odcinają się emocjonalnie, ale także wydają się być rzadziej w domu. Unikają spędzania czasu z rodziną, pracują do późna w biurze lub mówią, że muszą spędzać więcej czasu samotnie lub z przyjaciółmi. W rzeczywistości spędzają czas z Twoją konkurencją: czy to osobiście, przez telefon, czy online.

3. Nigdy więcej dotyku

Jeśli Twój mąż lub chłopak ma romans, zauważysz zmianę w poziomie uczuć, jakie Ci okazuje. Na przykład nie całuje Cię, kiedy wychodzi z domu, nie dotyka Cię tak często, jak kiedyś i nie wydaje się już w najmniejszym stopniu zainteresowany seksem. Oczywiście te zmiany mogą być również spowodowane problemami osobistymi lub stresem w pracy, ale kiedy nie ma żadnego wyjaśnienia jego nieczułego zachowania… czas potraktować tego anonimowego SMS-a poważnie.

Jak anonimowo dać komuś znać, że jego partner(ka) jest niewierny(-a)?

Ustaliliśmy już, czego należy się spodziewać po niewiernych partnerach. Ale co, jeśli są oni błogo nieświadomi i to Ty przyłapiesz ich partnera na zdradzie?

Powiedzieć czy nie powiedzieć?

Żyj i pozwól żyć, można powiedzieć. I nie wkładaj nosa w nieswoje sprawy. Ale co by było, gdyby sytuacja się odwróciła? I to Twój/Twoja partner(ka) całował(a)by kogoś innego i ktoś, kogo znasz, byłby tego wszystkiego świadkiem? Dokładnie, chciał(a)byś, żeby od razu Ci o tym powiedział!

Ponieważ bycie doręczycielem złych wieści może być trudne, możesz wymyślić inne sposoby, aby dać o tym znać osobie, która jest zdradzana, bez ujawniania swojej tożsamości. Jak? Za pomocą anonimowego SMS-a.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Zdemaskuj osobę niewierną za pomocą anonimowej wiadomości tekstowej!

Anonimowe zdemaskowanie niewiernej osoby jest łatwe, jeśli korzystasz z naszej usługi anonimowych SMS-ów. Wystarczy wejść na naszą stronę, napisać wiadomość, wybrać fikcyjną nazwę z naszej listy i nacisnąć przycisk Wyślij. Twoja tożsamość pozostanie anonimowa, co oznacza, że nikt nie może prześledzić Twojej wiadomości. Twoja wiadomość zostanie wysłana bezpośrednio, chyba że chcesz wybrać konkretną datę i godzinę.

Nie wiesz, co napisać w swojej wiadomości? Zawsze mądrze jest dołączyć informacje, które pozwolą wiernemu partnerowi potwierdzić, że jego partner(ka) zdradza. Znasz imię nowego obiektu westchnień swojego przyjaciela/swojej przyjaciółki? Pamiętaj więc, aby podać to imię w swojej wiadomości.

Na przykład:

„Przepraszam, muszę Ci to powiedzieć, ale Twój partner zdradza Cię z…”
„Twój mąż Cię zdradza. Przeszukaj jego telefon i przeczytaj wiadomości od Oliwii”.
„Właśnie widziałem Twoją żonę całującą jakiegoś faceta, jak wychodziła z pracy. Wydaje mi się, że oboje pracują w tym samym budynku”.

Działaj odpowiedzialnie

Kiedy chcesz zdemaskować niewierną osobę, zawsze rozsądnie jest najpierw pomyśleć, a później działać. Ponieważ jest kilka spraw do rozważenia. Na przykład, czy osoba zdradzana jest Twoim dobrym przyjacielem/Twoją dobrą przyjaciółką? A czy na pewno wiesz wszystko o ich związku? Jeśli tak jest, uznalibyśmy, że poinformowanie przyjaciela/przyjaciółki o niewierności jest Twoim obowiązkiem.

Ale co, jeśli byłeś(-aś) świadkiem zdrady na prawie obcej Ci osobie? Może istnieć wiele osobistych i skomplikowanych powodów, dla których taka osoba zdradza, o których nie masz pojęcia. A mówienie o niewierności może w niektórych przypadkach wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego tak ważne jest, aby naprawdę znać zaangażowane osoby i okoliczności. W przeciwnym razie najlepiej byłoby nie wtykać nosa. Nawet jeśli masz dobre intencje, możesz kogoś skrzywdzić.

Chcesz dowiedzieć się więcej o anonimowym demaskowaniu osoby niewiernej? Przeczytaj ten artykuł o powiadamianiu partnera, który został zdradzony!

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach