Międzynarodowe SMS-owanie: bezpieczne, szybkie i anonimowe!

Chcesz wysłać międzynarodową wiadomość tekstową? Pewnie! Martwisz się rosnącymi rachunkami telefonicznymi? Nigdy więcej. Na szczęście istnieje wiele sposobów wysyłania wiadomości tekstowych na dowolny numer na całym świecie bez przepłacania. Przeczytaj o najlepszych sposobach anonimowego wysyłania międzynarodowych SMS-ów!

Bezpieczne, szybkie i anonimowe międzynarodowe SMS-y

Anonimowe międzynarodowe wiadomości tekstowe

Chciał(a)byś wysłać anonimowego SMS-a do znajomych lub rodziny i zabawić się trochę? Dla nas to brzmi jak dobry plan! Zwłaszcza jeśli jesteś za granicą, istnieje mnóstwo zabawnych kawałów, które można zrobić nieoczekiwanym ofiarom. W końcu jako że jesteś gdzie indziej, nikt nie jest w stanie fizycznie sprawdzić co u Ciebie.

Ale mogą istnieć inne powody, by chcieć wysłać SMS-a do kogoś bez wyświetlającego się numeru telefonu. Może jesteś zadurzony(-a) w swojej wakacyjnej miłości, ale nie jesteś pewny(-a), czy to uczucie jest odwzajemnione. Lepiej nie rzucaj się do tego zbyt szybko! Lub, w skrajnym przypadku, może zobaczyłeś(-aś) coś nieodpowiedniego podczas wakacji i chcesz to zgłosić bez ujawniania swojej tożsamości.

Bez względu na powód, dla którego chcesz pisać anonimowo, dobrze to wykorzystaj. Nie używaj tej usługi do żadnych nielegalnych lub zakłócających działań; nie do tego jest przeznaczona.

Jak wysyłać anonimowe międzynarodowe wiadomości tekstowe? Skorzystaj z naszych usług!

Decydując się na naszą usługę, możesz spodziewać się najłatwiejszej dostępnej usługi tekstowej. Wysyłanie wiadomości do innych krajów jest tak proste, jak wysyłanie ich lokalnie. Jest też równie bezpieczne i szybkie.

Wyślij anonimowy sms z internetu

Po prostu wejdź na naszą stronę, napisz wiadomość i wybierz preferowaną nazwę nadawcy z listy numerów telefonów. Nie zapomnij wpisać kodu kraju przed rzeczywistym numerem telefonu. Możesz wysłać wiadomość od razu lub wybrać późniejszą datę i godzinę. Tak czy inaczej, Twoja wiadomość zostanie wysłana bezpiecznie i całkowicie anonimowo.

Nasza usługa działa w prawie wszystkich krajach. Wystarczy wpisać kod kraju, a SMS zostanie automatycznie dostarczony.

Co więcej, nie ma żadnych dodatkowych kosztów jeśli wysyłasz SMS-y za granicę. Chcesz wysłać SMS-a do Francji, Indii czy Gwatemali? Śmiało: czeka na Ciebie nasza strona i aż 1224 znaków do stworzenia Twojej wiadomości!

Jak wysłać międzynarodową wiadomość tekstową

Wysyłanie międzynarodowej wiadomości tekstowej jest łatwe. Korzystając z Roamingu swojego operatora, wpisz kod wyjścia kraju w połączeniu z numerem telefonu, na który chcesz wysłać SMS-a, napisz wiadomość i naciśnij Wyślij. Wskazówka - zawsze upewnij się, że numery telefonów w Twoim telefonie są zapisane z prawidłowym kodem kraju, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z wysyłaniem SMS-ów na ten numer, gdziekolwiek jesteś.

Pamiętaj, że istnieje różnica między krajowymi i międzynarodowymi wiadomościami tekstowymi. Gdy wysyłasz międzynarodową wiadomość tekstową, przed wpisaniem numeru telefonu musisz podać kod kraju telefonu, na który chcesz wysłać wiadomość. Przy wysyłaniu wiadomości tekstowej na numer telefonu w obrębie Twojego kraju lub regionu, takie kody nie są potrzebne. Ale też nie wyrządzą żadnej szkody.

Wciąż jest wielu podróżnych, którzy wracają do domu z wakacji tylko po to, by odkryć, że ich rachunek telefoniczny poszybował w górę. Nie zdają sobie sprawy, że wysyłanie SMS-ów za granicę może ich dużo kosztować.

Chciał(a)byś, aby cały ten proces był dużo tańszy? Wypróbuj SMS-y przez Internet. Istnieje wiele darmowych aplikacji do przesyłania wiadomości, dzięki którym możesz wysyłać wiadomości bez żadnych kosztów. Oczywiście działa to tylko wtedy, gdy masz dostęp do Internetu.

iMessage na iPhone'a

Jesteś użytkownikiem iPhone'a? Możesz więc skontaktować się z innymi użytkownikami iPhone'a za pomocą iMessage. Możesz wysyłać wiadomości, ale także załączniki, takie jak filmy i zdjęcia, bez dodatkowych kosztów. Twój iPhone określi, czy Twoja wiadomość może zostać wysłana jako SMS lub iMessage, w zależności od połączenia internetowego i telefonu odbiorcy, którym powinien być również iPhone.

Wady? Nie możesz kontaktować się z użytkownikami Androida za darmo, chyba że jest to uwzględnione w Twoim abonamencie. Ponadto użytkownicy iPhone'a nie otrzymają SMS-ów, dopóki sami nie połączą się z Internetem.

Usługi przesyłania wiadomości na Androida

Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, możesz wybierać spośród kilku internetowych usług przesyłania wiadomości, aby wysyłać SMS-y na numery telefonów komórkowych na całym świecie.

Podobnie jak Globfone, który umożliwia udostępnianie plików i nawiązywanie połączeń wideo. Ograniczasz się jednak do maksymalnej liczby połączeń i SMS-ów, które możesz wykonać w ciągu 24 godzin. Nie musisz się rejestrować ani zakładać konta, aby wysyłać SMS-y.

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach