SMS-owe żarty na wyższym poziomie, które na pewno Cię rozśmieszą

Jesteś notorycznym dowcipnisiem, zawsze gotowym do zrobienia genialnego kawału swoim przyjaciołom i rodzinie? A może jesteś główną ofiarą za każdym razem, gdy Twoi znajomi potrzebują celu do żartów? W takim razie czas się zemścić! Oto najzabawniejsze, a czasem najokrutniejsze pomysły na dowcipy!

Wyższy poziom żartów: najlepsze anonimowe SMS-owe dowcipy!

Prank przez SMS-a

Sztuka dowcipów ewoluowała nieco w ciągu ostatnich kilku lat. Zwłaszcza wraz z rozwojem technologii, która otworzyła nieskończone możliwości, jeśli chodzi o sprytne, przebiegłe żarty na smartfony. Powitaj żarty SMS-owe!

Jednym z najlepszych aspektów wysyłania komuś SMS-owego dowcipu jest fakt, że możesz go przeciągać w nieskończoność, zwłaszcza gdy zaczynasz powoli. W ten sposób możesz osiągnąć szalony poziom absurdu, zanim ktokolwiek zorientuje się, że się z niego żartuje. Podejdź do tego strategicznie.

Jak wysłać anonimowy SMS-owy dowcip

Żart nie wypali, jeśli potencjalna ofiara od razu wie, kto jest dowcipnisiem. Anonimowość jest kluczowa, jeśli chcesz zrobić z kogoś głupka przy pomocy wiadomości tekstowej. W tym akapicie naszkicowaliśmy dla Ciebie instrukcje krok po kroku, jak anonimowo przeprowadzić kawał:

 1. Wejdź na naszą stronę główną, wpisz numer telefonu swojej ofiary i stwórz SMS-a. Zawsze sprawdzaj, czy pojawi się zielony ptaszek - dzięki temu wiesz, że numer jest poprawny.
 2. Skończyłeś(-aś) pisać swój dowcip? Wybierz fałszywą nazwę nadawcy z listy i po prostu kliknij „Wyślij”. Twoja wiadomość zostanie dostarczona w przeciągu kilku sekund!
 3. Wolał(a)byś, aby Twoja wiadomość została dostarczona kiedy indziej? Pewnie! Po prostu wybierz preferowany czas, a Twój SMS zostanie umieszczony w kolejce i dostarczony kiedy tylko chcesz.
 4. Otrzymasz powiadomienie za każdym razem, gdy Twoja wiadomość zostanie pomyślnie dostarczona. A najlepsze jest to, że możesz wysłać tyle SMS-owych dowcipów, ile chcesz. Dobrze wiedzieć, jeśli jest w Tobie coś z sadysty!
Wyślij anonimowy sms z internetu

Pomysły na SMS-owe żarty

Oto kilka podstawowych żartów SMS-owych, które działają za każdym razem!

 • Twój znajomy musi wstawać wcześnie rano, żeby rozwozić gazety? Wyślij coś w stylu: „Otrzymaliśmy skargi dotyczące niedostarczonych gazet. Skontaktuj się z nami jak najszybciej!”.
 • Twoja siostra lubi plotkować w grupach na WhatsAppie? Spróbuj czegoś w stylu: „Nowy wirus krążący po WhatsAppie wysyła wszystkie Twoje prywatne wiadomości do wszystkich kontaktów.”
 • Zdobycie prawa jazdy zajęło Twojemu bratu dłużej niż powinno? Czas go przestraszyć! Wyślij mu: „Z powodu usterki technicznej w naszym systemie jesteśmy zmuszeni poinformować Cię, że Twoje prawo jazdy jest nieważne. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby umówić się na kolejny egzamin”.
 • Twoi rodzice są zestresowani przeprowadzką? Wyślij coś w stylu: „Dzień dobry, zamówiona ciężarówka do przeprowadzek przyjedzie na …(fałszywy adres i fałszywe miasto) około godziny 14.00”.

Potrzebujesz więcej pomysłów na żarty? Przeczytaj nasz artykuł najlepsze SMS-owe dowcipy!

Zabawne SMS-owe żarty

Chcesz namieszać komuś w głowie? Zbić go z tropu? Zainspiruj się następującymi żartami. Jeśli dobrze to rozegrasz, może być niesamowicie zabawnie!

 • Twoi rodzice są nadopiekuńczy? Zawsze mówią Ci, żebyś był(a) ostrożny(-a) z alkoholem i narkotykami? Oczywiście rozumiemy, że się martwią, ale nadal jest śmiesznie zabawić się ich lękami. Wyślij mamie SMS-a z treścią: „Mam 2 gramy za 40: okazja, prawda?!”, a następnie: „Przepraszam, to nie do Ciebie”. Przestań jednak, zanim Twoja matka załamie się nerwowo.
 • Poczekaj, aż ktoś do Ciebie napisze i udawaj, że go nie znasz. Pisz: „Kto to jest?”, „Nie mam pojęcia, kim jesteś”, „Wydaje mi się, że piszesz do niewłaściwej osoby”, „Przepraszam, ale nie spotkam się z zupełnie obcą osobą” i „Jeśli nie przestaniesz mnie nękać, zaraz zadzwonię na policję."
 • Wyślij SMS-a do jednego ze swoich współpracowników, z którym jesteś blisko, i trzymaj go w napięciu, mówiąc o jakimś tragicznym błędzie, który rzekomo popełniłeś(-aś). Zacznij od: „OMG, jestem totalnie wylany”, a potem rozwijaj sytuację.

Na przykład:

Ty: Jestem totalnie wylany.

Współpracownik: Co się stało?!

Ty: Miałem jedną rzecz do zrobienia i kompletnie ją schrzaniłem.

Współpracownik: Co zrobiłeś?

Ty: Wiedziałem, że nie powinienem tego robić, ale i tak to zrobiłem.

Współpracownik: Co, CO?!

Ty: Boże, mam powiedzieć szefowi? Nie wiem... wtedy mnie na pewno wyleje.

Współpracownik: No powiedz, co się stało!

Ty: Może najlepiej udawać, że nic o tym nie wiem.

Współpracownik: Powiesz mi czy nie?

Ty: Nie, lepiej zachowam to dla siebie, o wiele bezpieczniej w ten sposób. Dzięki, pa!

Potrzebujesz więcej śmiesznych materiałów? Przeczytaj więcej zabawnych dowcipów, jak te tutaj!

SMS-owe dowcipy

Teksty piosenek odzwierciedlają wiele z naszego codziennego życia. Mogą odzwierciedlać radość i szczęśliwe czasy, ale to prawdopodobnie nie zaprowadzi Cię zbyt daleko jeśli chodzi o dowcipy. Potrzebujesz złamanego serca, smutku i gniewu.

Czy kiedykolwiek wysłałeś(-aś) swojemu/swojej kochankowi(-ce) wers z typowej piosenki o rozstaniu? A potem, po zdumionej lub zmartwionej odpowiedzi, wysłałeś(-aś) następny? Jedziesz coraz dalej i dalej, aż Twój cel jest albo we łzach, albo wręcz wściekły z powodu Twojego bezosobowego i głupiego sposobu zerwania?

Spróbuj, to zabawne! Nie zapomnij jednak kupić kwiatów, czekoladek lub sześciopaku specjalnych piw jako gałązki oliwnej po skończonym dowcipie. Oczywiście możesz wysłać dowcip na bazie tekstu piosenki na każdą okazję lub sytuację, po prostu sprawdź teksty swoich ulubionych piosenek!

Kilka przykładów, które pomogą Ci po drodze:

1. Verba „Po zerwaniu”

„A To wszystko co kiedyś mi mówiłaś

Jak bardzo kochasz sama w to nie wierzyłaś

Czas zweryfikował kim naprawdę jesteś

Zakłamana Lala było to bolesne"

2. Zbigniew Wodecki „Po co ten żal”

„Miłość się skończyła, zdarza się...

Ale ciągle kwitną kwiaty...

Pocierp trochę serce, będzie lżej,

Musisz spisać to na straty..."

3. Rosalie. prod. BITAMINA „PO CO”

„Nie burz równagi mi

Bo mam złe wspomnienia

To miał być zamknięty temat

A ty łamiesz zasady gry"

4. Kaśka Sochacka, Vito Bambino „Boje się o Ciebie"

„Boję się o Ciebie

Że Cię kiedyś stracę

Nie chcę nic tu zmieniać

Nie chcę nic inaczej"

5. SKUBAS „Nie mam dla Ciebie miłości”

„Nie mam dla Ciebie miłości,

ktoś tu był przed Tobą

Nie ma we mnie miłości,

odchodząc zabrała ją ze sobą"

Wskazówka! Wybierz dowolną piosenkę z dużą ilością pytań i znajdź ofiarę na swojej liście kontaktów, do której będziesz je po kolei wysyłać SMS-em. Warte zachodu!

SMS-owe żarty na przyjaciół

Po co są przyjaciele, jeśli nie możesz ich od czasu do czasu bezlitośnie drażnić? Więc śmiało, doprowadzaj ich do szaleństwa. W końcu oni robili Ci to samo, prawda?

Kilka przykładów:

 • Twój najlepszy przyjaciel ciągle kupuje coś przez Internet? Kupił regał Billy z Ikei albo jakąś inną ogromną rzecz, której nie może wepchnąć do swojego malutkiego samochodu? Koniecznie wyślij ten SMS-owy żart: „Dzień dobry, tu dostawca. Wygląda na to, że nie ma Pani/Pana w domu, więc dostarczę paczkę do centrum dystrybucyjnego, gdzie można ją będzie jutro odebrać”.
 • Klasyk! Wyślij do przyjaciela te proste słowa: „Przepraszam”, a następnie zamilknij. Okrutny, ale zawsze skuteczny, jeśli chcesz zaniepokoić lub zdenerwować swoich przyjaciół, którzy będą zachodzić w głowę, o co chodzi.
 • Napisz, że w Twoim mieszkaniu wydarzyło się coś strasznego, czego nie możesz ujawnić przez telefon. Wyraź, jak bardzo jesteś upokorzony(-a) i że jak najszybciej potrzebujesz przyjaciół u siebie. Zobaczmy, kto pojawi się pierwszy!
 • Napisz do swojego najlepszego przyjaciela tylko: „Jestem bardzo rozczarowany, myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi”. Przygotuj się na masę pytań i miej w zanadrzu niejasne odpowiedzi, które ujawniają wystarczająco dużo, żeby nadal być wiarygodnym.
 • Stwórz wiadomość, która brzmi jak bot, a kiedy Twój znajomy odpisze, kopiuj i wklej tę wiadomość w kółko, aż całkowicie zwariuje. Potrzebujesz przykładu? Jasne: „Dziękujemy za kontakt z naszym programem anonimowych alkoholików. Będziemy wysyłać Ci inspirujące wiadomości co godzinę, aby Cię zmotywować. Mogą obowiązywać standardowe opłaty za wiadomości tekstowe. Jeśli nie chcesz otrzymywać naszych aktualizacji, wyślij STOP”.
 • Nie rozpoznaj swojego przyjaciela, gdy do Ciebie pisze. Na pytanie, kim jesteś, podaj inne imię i udawaj kogoś innego. Aby bardziej namieszać, powiedz, że znasz osobę, do której próbuje dotrzeć, lub wymyśl jakiś inny dziwny obrót wydarzeń, aby całkowicie namieszać im w głowie.
 • Istnieje wiele list SMS-owych. Po prostu udawaj, że jesteś jedną z nich, na przykład listą aktywistów lub zapalonych wędkarzy, i bombarduj swojego przyjaciela aktualizacjami co godzinę.

SMS-owe żarty na chłopaka

Jeśli jesteś w związku, prawdopodobnie to rozpoznasz. Nie chcemy, żeby to źle zabrzmiało, ale związki mogą stać się nudne lub powtarzalne. Ta wyjątkowa iskra zniknęła i chociaż spędzanie wieczorów na kanapie oglądając seriale jest przytulne, czegoś jednak brakuje. Czegoś ekscytującego, co sprawia, że widzicie się nawzajem w zupełnie nowym świetle.

Być może genialny dowcip sprawi, że znów się zauważycie!

 • Absolutny klasyk: napisz do swojej dziewczyny, że „ostatnio nie byłeś w pełni szczery”. I że chciałbyś jak najszybciej z nią porozmawiać na osobności. Spraw by szybko do Ciebie przyszła, gdzie będziesz czekać z ugotowanym posiłkiem, aby zrekompensować jej Twoje nieszczęsne dowcipy.
 • Fałszywy żart ciążowy. Również jeden z bardziej znanych, ale nadal bardzo przydatny, jeśli masz łatwowiernego chłopaka. Na początku bądź trochę niezdecydowana, jakbyś nie była do końca pewna, jak przekazać wiadomość. Następnie powiedz mu, że wykonałaś test ciążowy i jest pozytywny.
 • Wyślij SMS-a do swojego chłopaka i powiedz mu, że jego była zaprosiła Cię na drinka. Ostatnią rzeczą, jakiej chce Twój chłopak, jest to, żebyście się zaprzyjaźniły i dzieliły się historiami o nim. Pamiętaj jednak, aby zatrzymać ten żart, zanim on w wściekłości zadzwoni do swojej byłej.
 • Nie poznałaś jeszcze swoich budzących postrach teściów? Wyślij SMS-a do swojego chłopaka i powiedz mu, że siedzisz na tarasie z jego matką, popijając kieliszek wina, a ona opowiada o jego przeszłym życiu miłosnym. Wyślij adres kawiarni, w której jesteście i zobaczmy, jak szybko potrafi biec.
 • Wyślij SMS-a do swojego chłopaka, udając, że jesteś swoim własnym ojcem. Zapytaj go, jakie są jego plany na przyszłość i czy naprawdę traktuje Cię poważnie. Zrób krok dalej i zadaj swojemu chłopakowi najdziwniejsze, najbardziej niewygodne pytania, jakie można sobie wyobrazić, i dowiedz się, jak daleko posunie się, by zadowolić Twoich rodziców!
 • Wyślij jej SMS-a z życzeniami powodzenia na teście lub rozmowie kwalifikacyjnej dzisiejszego popołudnia. Ponieważ będzie to zupełnie niespodziewane, prawdopodobnie zacznie wątpić w siebie, gorączkowo zastanawiając się, o czym zapomniała.
 • Niejasny SMS: powiedz, że nie możesz uwierzyć, że tak źle Cię potraktował na imprezie lub spotkaniu z przyjaciółmi zeszłej nocy. Powiedz, że czujesz się upokorzona i że całe to doświadczenie sprawiło, że zaczęłaś całkowicie kwestionować swój związek.

Najlepszy dowcip w historii

Według nas, jednym z najlepszych psikusów jest fałszywe zapisanie kogoś do czegoś śmiesznego. Po prostu udawaj, że jesteś przedstawicielem usługi codziennych horoskopów lub faktów na temat kotów, kameleonów, zebr lub czegokolwiek. Po prostu wyślij swojej ofierze anonimową wiadomość tekstową o treści:

 • Cześć, witamy w codziennej dawce futrzaków! Cieszymy się, że nigdy nie chcesz przegapić najnowszych faktów dotyczących małych mruczących przyjaciół, więc zaczynajmy! Czy wiesz, że koty mogą obracać uszy o 180 stopni? Niesamowite, prawda! Kolejny zabawny fakt już za godzinę!
 • Cześć, dziękujemy za zapisanie się do subskrypcji Astrology Daily. Od jutra zaczniesz otrzymywać swój dzienny spersonalizowany horoskop. Czy będziesz bogaty(-a), zachorujesz, czy w końcu położysz łapy na tym uroczym mężczyźnie lub kobiecie, na którego/którą gapiłeś(-aś) się od wieków? Jest tylko jeden sposób, aby się przekonać!

Najśmieszniejsze jest dodanie następującego tekstu: „Aby anulować subskrypcję, wyślij STOP i poczekaj na potwierdzenie”. Oczywiście nigdy nie potwierdzisz. Kiedy w końcu będą mieli dość wysyłania wiadomości STOP, będziesz mieć kolejną wiadomość tekstową gotową na następny dzień lub godzinę, w zależności od tego, jak bardzo jesteś okrutny(-a). Za każdym razem doprowadzi ich to do szału!

Jeśli ten żart jeszcze Cię nie przekonał, to jesteś właściwą osobą, aby wypróbować nasze Najlepsze żarty na prima aprilis!

SMS-owe żarty na prima aprilis

Zbliża się pierwszy kwietnia, co oznacza podboje pranksterów. Zastanawiasz się, dlaczego żarty SMS-owe mogą być lepsze niż tradycyjne żarty primaaprilisowe? Więc tak:

 • W prima aprilis ludzie są bardziej czujni, gdy są w pobliżu innych ludzi. A niekoniecznie oczekują dobrego żartu przez telefon.
 • Jeśli nie jesteś obdarzony wiarygodną pokerową twarzą, nie ma nic prostszego niż dowcip przez SMS-a. Twoja ofiara nigdy nie będzie miała szansy zobaczyć Twojej chichoczącej lub zaczerwienionej twarzy.
 • Podczas gdy żarty o pierdzących poduszkach lub kupach na laptopach szybko się kończą, żart SMS-owy można przeciągać w nieskończoność. To znaczy, że może stać się wręcz absurdalnie, zanim ktokolwiek zorientuje się, że się z nimi pogrywa.

Chcesz przeczytać więcej o prima aprilis i zabawnych żartach, które mogą się udać przez SMS-a? Czytaj więcej tutaj

Wyślij wiadomość
Dowiedz się więcej o wiadomościach