Na jakiej zasadzie odbywa się wysyłanie anonimowych wiadomości SMS?

Anonimowa wiadomość SMS jest specjalnym typem wiadomości, w przypadku którego możesz określić nadawcę, odbiorcę, treść wiadomości oraz datę dostarczenia. Dzięki naszej stronie wysłanie anonimowych wiadomości jest bajecznie proste. Jako nadawcę możesz wybrać dowolne imię (słowo) — na przykład słowo „anonim” — lub użyć czyjegoś numeru telefonu. Decyzja należy wyłącznie do Ciebie.

Zrób komuś dowcip przy pomocy wiadomości SMS!

Możesz na przykład wysłać do swojego przyjaciela wiadomość, której nadawcą będzie dziewczyna jego marzeń. Pamiętaj - nie ma możliwości odkrycia prawdziwej tożsamości nadawcy! Wiadomość będzie wyglądała dokładnie tak, jak gdyby wysłał ją wybrany przez Ciebie nadawca. Można wręcz powiedzieć, że schemat jest tu identyczny jak przy wysłaniu listu po podaniu na kopercie danych innego nadawcy. Świetny pomysł na żart!

Jak wysłać anonimową wiadomość SMS?

Wysyłanie anonimowych wiadomości nie wymaga jakiejkolwiek rejestracji. Dane nadawcy wiadomości mogą wyświetlać się w formie imienia lub numer telefonu. Wiadomość możesz wysłać od razu lub w wybranym przez Ciebie późniejszym momencie. Informujemy, że niezbędne jest dodanie do każdego zagranicznego numeru telefonu właściwego numeru kierunkowego, na przykład +380 dla Ukrainy. Dzięki naszej stronie możesz wysyłać wiadomości do ponad 90 krajów, takich jak Niemcy i Francja. Po napisaniu wiadomości zostanie ona wysłana bezpiecznie i całkowicie anonimowo.

Wyślij

Nadawca wiadomości

Podając nadawcę wiadomości, wprowadzić możesz imię (krótki tekst) lub numer telefonu. Na przykład 609 123 456 (numer telefonu) lub Anonim (imię). Jeśli zdecydujesz się wpisać imię, używaj tylko liter, nie natomiast cyfr. Odbiorca będzie myślał, że wiadomość została wysłana przez wybranego przez Ciebie nadawcę.

Koszty

Wysłanie SMS-a kosztuje 4,99 zł za wiadomość. Długi SMS zawierający ponad 160 znaków kosztuje 2 zł więcej za dodatkową wiadomość. Możesz zapłacić przy pomocy usług PayPal, Przelewy24, Apple Pay lub Google Pay albo kartą kredytową. Płatność ma charakter jednorazowy i nie wiąże się z koniecznością regularnego opłacania abonamentu. Odbiorca wiadomości nie zostanie obciążony żadnymi kosztami.

Sam widzisz jakie to proste! W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.